Satılık Tekneler

Yeni Horizon FD77 Skyline
3/11/2019 Yeni Horizon FD77 Skyline Horizon, oldukça başarılı Fast Displacement serisini yeni FD77 modeliyle genişletiyor. Deniz testleri tamamlanan motoryatın, ABD lansmanı için Palm Beach yat fuarına hazırlandığı açıklandı.

Horizon-FD77

Piyasada hayli popüler olan FD85, FD87 Skyline, FD102 Skyline ve FD125 Skyline ailesine katılan yeni FD77, yatlarını kendi kullanmayı tercih eden aktif yat sahiplerine özel olarak tasarlandı. Hayli denizci bir model olan FD77, geniş iç hacimleri ve tavandan yere kadar uzanan pencereleriyle, iç mekanlarında aydınlık ve ferah bir atmosfer sunuyor. 

Yeni FD77’nin alt güvertesinde üç misafir kamaralı düzen mevcut. İki adet VIP donanımlı ve bir tekne sahibi kamarası bulunan alt güverteye ek olarak, başaltında mürettebat kamarası yer alıyor. ‘Open Bridge’ olarak adlandırılan üst güvertesindeki geniş yaşam alanı, 27 metrelik süperyatlarda karşımıza çıkan alana denk.

Horizon-FD77

Çift Man 1200 beygirlik motorlarla donatılmış olan yeni FD77 motoryatta, ABT sıfır-sürat dengeleyicileri de mevcut. Kolay manevralar için aynı zamanda baş ve kıç pervaneleri de düşünülmüş. 

Teknik özellikleri:

Boyu: 24,56 metre
Su hattı boyu: 21,3 metre
Genişliği: 6,91 metre
Su kesimi: 1,61 metre
Ağırlığı: 79 ton
Yakıt kapasitesi: 10.220 litre
Su kapasitesi: 1.500 litre


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint