Satılık Tekneler

Yeni DutchCraft 56
8/6/2019 Yeni DutchCraft 56 ‘Kolay kullanım’ mottosuyla pazara sunulan yeni DutchCraft 56, 40 knot maksimum sürat ve 25 knot seyir süratiyle 500 deniz mili menzil sunuyor. Çok amaçlı görevler yerine getirebilmek üzere tasarlanan motoryat, kompozit güvertesiyle dikkat çekiyor.

DutchCraft 56

Güverte temizliği için sadece yüksek basınçlı suya ihtiyaç duyulmasını sağlayan, kompozit malzemeden yapılmış güverteleri, sandviç infüzyon metoduyla üretilen fiberglas gövdesi ve üst binası sayesinde aynı zamanda hafif olan DutchCraft 56, su sporları tutkunları ve günlük gezi amaçlayan kullanıcılar için bire bir. Hollandalı üretici, yeni motoryatında ek olarak sportif balıkçılık donanımı da sunuyor. Olta sandalyesi ve balık kutusunun yanı sıra, 16 dalış setini saklayabilecek alanlar bu seçeneğin içeriğini oluşturuyor.

DutchCraft 56

Genişliği 5,05 metre olan DutchCraft 56, açık versiyonunda 36, kamaralı Cabin versiyonunda ise 44 kişiyi, parti amaçlı ağırlayabilecek alan sunuyor. Baş üstü ve kıç güvertede olmak üzere iki ayrı güneşlenme alanıyla birlikte, flybridge güvertede 6 kişilik yemek masası bulunan DutchCraft 56, 4 kamaralı alt güverte düzenine sahip.

DutchCraft 56

Yeni DutchCraft 56, Eylül ayında gerçekleşecek olan Cannes Yachting Festival’da lanse edilecek.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint