Satılık Tekneler

Yeni Delta 21 Projesi
7/7/2020 Yeni Delta 21 Projesi Seattle menşeili motoryat üreticisi Delta Marine, 21 metrelik hızlı gezi teknesi projesini açıkladı. Zurn Yacht Design’dan Doug Zurn tarafından tasarlanan motoryat, tecrübeli bir yatçı tarafından sipariş edildi. Çift 1000 beygirlik IPS pod itiş sistemine sahip olan motoryat, dinamik pozisyonlanma sistemine sahip. Maksimum sürati ise 38 knot. 

delta 21

MCM tarafından temsil edilen tekne sahibi için daha önce ABD, Avustralya ve Avrupa’da projeyi vermek üzere tersanelerle görüşüldü ve sonuç olarak Delta Marine ile anlaşıldı. ABD’de nadir olan özel yapım süperyat tersanelerinden biri olan Delta Marine, yüksek hızlı kompozit motoryatlarıyla anılıyor.

Seakeeper gyro dengeleyicilerle donatılacak olan Delta 21, aynı zamanda Humphree interseptörleri sayesinde hem seyir esnasında hem demirdeyken maksimum konfor sunuyor. 

Klasik görünümüyle dikkat çeken bir tasarım olan Delta 21, E-glass ve Corecell/Airex malzemeden inşa edilecek. Ağırlığı ise sadece 30 civarında olacak. Delta Marine, Delta 21’i 2021’in ikinci yarısında hazır edeceğini açıkladı.

www.deltamarine.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.