Satılık Tekneler

Yeni CRN- J'ade 60M
22.10.2014 CRN’nin mega yatı J’ade 60 metre uzunluğunda ve dünyanın ilk yüzen garajına sahip yatı, ama özellikleri bununla sınırlı değil; iç tasarımı ile de pek çok ödüle aday gösterildi. Feretti Group’un büyük yat üretim bölümü CRN bu yıl 50. yılını kutluyor, ama bu kutlama sadece geçmişi ile övünme ile kalmıyor. Tanıtımı yapılan 60 metre uzunluğundaki J’ade ve 40 ile 80 metre uzunluğundaki pek çok megayat uygulamasındaki alışılmadık ve ilgi çekici özellikler CRN’nin atılımının devam edeceğinin müjdecisi. Ürettikleri her yat'ta yeni nesil tasarımlara, yeni boyutlara ve alışılmadık çözümlere yer veriyorlar. Yeni dönem için ilkelerini yat sahiplerini sadece güzel, denizci ve güvenli bir yat'tan daha fazlasına, kimsenin sahip olmadığı özelliklerde tekneler ile buluşturmak şeklinde tanımlıyorlar. Alışılmadık çözümler sektör için belki de bir deney platformu olacak.

CRN- J'ade 60M

Son derece geniş panoramik görünüm sağlayan övünülecek tasarıma sahip tam yükseklikteki pencereleri, denizle bir hissetmek üzere dizayn edilmiş. Bu duygu asansör kullanmadan 8 metre Riva Iseo sürat teknesine ulaşabildiği suyun içindeki garaj bölümünde daha da belirgin. Hidrolik kumandalı bölüm üç dakikada beach club terası olabiliyor. 

Prestijli yatın ödüllere aday iç tasarımı Studio Zuccon International Project tarafından CRN teknik ofisi iş biriliğinde gerçekleştirildi. Yat'ın iç tasarımında klasik bir odaklanma algılanıyor ama deri, mermer, metal ve ahşap kaynaşması rafine modern ve zarif ip uçlarını veriyor. Örneğin kumaşlar, doğal canaletto ceviz ahşap mobilyalar, cilalı gül ağacı, afromosia tik şeritler, ve Tai Ping halılar bu etkiyi belirgin bir şekilde vurgulamakta.

Son derece geniş panoramik görünüm sağlayan övünülecek tasarıma sahip tam yükseklikteki pencereleri, denizle bir hissetmek üzere dizayn edilmiş. Bu duygu asansör kullanmadan 8 metre Riva Iseo sürat teknesine ulaşabildiği suyun içindeki garaj bölümünde daha da belirgin. Hidrolik kumandalı bölüm üç dakikada beach club terası olabiliyor.   Prestijli yatın ödüllere aday iç tasarımı Studio Zuccon International Project tarafından CRN teknik ofisi iş biriliğinde gerçekleştirildi. Yat'ın iç tasarımında klasik bir odaklanma algılanıyor ama deri, mermer, metal ve ahşap kaynaşması rafine modern ve zarif ip uçlarını veriyor. Örneğin kumaşlar, doğal canaletto ceviz ahşap mobilyalar, cilalı gül ağacı, afromosia tik şeritler, ve Tai Ping halılar bu etkiyi belirgin bir şekilde vurgulamakta.

J'ade'in içinde ana ”özel farklılık” ana salonun arka ucundan Beach Club’a giden iç merdivenden indiğinizde belli oluyor. Burada, CRN yat sahibi ve konuklarına iskele tarafına açılan bir kabuk kapak ile denizin tekne içine alındığı bir beach club sunuyor. Yüzer havuzlar daha önce denendi ama 60 metrelik bir gövdede bunu başarmak büyük bir cesaret. 

CRN- J'ade 60M

60 metre uzunluğundaki  'j'ade' nin 13 mürettebatı için kamaraları ve 4 farklı katında konukları için 10 misafir kamarası bulunuyor. Alt katta 4 misafir kamarası bulunuyor, hepsinde de gövde boyunca uzanan pencereler, kahverenginin hakim olduğu bir iç tasarım. Soluk meşe ahşap ile kum rengi Loro Piana kumaşın uyumlu dansı harmanlanmış.

CRN- J'ade 60M

J’ade'in tahmin edebileceğiniz gibi “fully custom”, iç tasarımı mükemmel düzeyde, yenilikçi uygulamalar harika, kalabalığın arasından rahatça sıyrılacak güzellikte... 
Mega yatta 2 adet MTU 12V, 1500kW motor ile maksimum 16 knot hıza çıkılırken, seyir hızı olarak 14 knot veriliyor ki bu da Atlantik aşırı seyahatleri mümkün kılıyor.


www.crn-yacht.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

çok güzel

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.