Satılık Tekneler

Yeni Codecasa C.127
7/12/2021 Yeni Codecasa C.127 Codecasa C.127

Codecasa
, 58 metre boyunda yeni süperyat tasarımını paylaştı. Yüksek süratlere çıkabilmesi için özel optimize edilmiş hızlı deplasman gövdeye sahip olan C.127, çelik gövde ve alüminyum üst bina olarak inşa edilecek. 

Codecasa C.127

Milano menşeili tasarım stüdyosu M2 Atelier işbirliğiyle tasarlanan C.127 süperyat, 12 kişilik misafir grubuna hizmet verecek. Bir master ve 5 misafir kamaralı iç düzen sunan süperyatta, her güverteye erişim sağlayan asansör bulunuyor.

Codecasa C.127

Süperyatın kıç tarafında geniş plaj kulübü var. Spor salonu ve güneş güvertesindeki yüzme havuzu ise süperyatın öne çıkan diğer özellikleri. 

Codecasa C.127

Codecasa’nın sürat odaklı bu yeni tasarımı, çift Caterpillar motorlarla donatılacak. Süperyatın maksimum sürati 21 knot olarak hesaplanıyor. Seyir sürati olan 12 knot ile de 6 bin deniz mili menzil sunuyor olacak. Süperyatın yapımının 2023 yazında tamamlanması planlanıyor.

Codecasa C.127 Codecasa C.127
Codecasa C.127
 
Fotoğraflar : Codecasa Shipyard

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.