Satılık Tekneler

Yeni Casa 38 T-Top
10.09.2018 Yeni Casa 38 T-Top Gaeta, İtalya’da yer alan Cantieri Casa tersanesi, yeni Casa 38 T-Top modelini teslim etti. Aslında bir müşterisinin özel talepleri doğrultusunda geliştirilen tasarım; orta boyutlu, geniş açık alanlar sunan ve konforlu bir iç mekana sahip olan, sportif gezi teknesi ihtiyacına cevap olarak ortaya çıkarıldı. 

Casa 38 T-Top

Tasarımcı Pier Luigi Mimmocchi işbirliğiyle ortaya çıkarılan Casa 38 T-Top motoryat tasarımı, Mimmocchi’nin sıfırdan tasarladığı yeni T-Top profiliyle fark yaratıyor. İlk etapta Hardtop tavanlı bir sportif gezi teknesi olarak tasarlanan bu model, 12 metrelik motoryatın üçüncü versiyonu olarak model yelpazesine eklendi. 

Casa 38 T-Top.

Casa tersanesi, Casa 38 motoryatı için iki farklı iç mekan seçeneği sunuyor. Bu seçeneklerden birincisi 2 kamara ve 2 banyoya sahipken, ikinci seçenekte 2 kamara ve 1 banyo var. İkinci seçenekte daha geniş bir ortak salon ve daha büyük kanepe yer alıyor.

Casa 38 T-Top..

Çift Volvo 300 beygir motorlara sahip olan Casa 38 T-Top, 38 knot sürate erişebiliyor.

Teknik detayları:
Boyu: 12,2 metre
Gövde boyu: 9,98 metre
Genişliği: 3,66 metre
Su kesimi: 1,07 metre
Ağırlığı: 7 ton
Yakıt kapasitesi: 888 litre
Su kapasitesi: 400 litre


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.