Satılık Tekneler

Yeni Axopar 28
9/4/2014 Axopar 28 Türkiye’de!
Hızlı ve kaliteli bir tekne her zaman pahalı olmak zorunda değil !


Her biri ayrı ayrı “Yılın Motoryatı” ünvanlarına sahip olan İskandinavya’nın Aquador, Paragon Yachts ve XO markalarının yaratıcıları tarafından; 2014’ün parlayan yıldızı olarak lansmanı yapılan Axopar, Türkiye distribütörlüğü için Aquamotor ile el sıkıştı.   

Axopar 28, 5 farklı model seçeneği ile 23 – 28 Eylül 2014 tarihlerinde Pendik Marintürk’te gerçekleştirilecek 34.Uluslararası Istanbul Boatshow’da görücüye çıkıyor…Şubat 2014’te Helsinki Vene Boat Show’da dünya premieri yapılan ve “Vene Boat Show’un En İyi Teknesi” seçilen Axopar 28 Open, sürtünmeyi azaltan “twin step hull – basmaklı gövde” teknolojisi sayesinde yakıt ekonomisi ve müthiş sürüş performansı sağlayarak premium tekne konforunu ve üstün kaliteyi avantajlı fiyatlarıyla birleştirerek dünya lansmanının ardından kısa sürede inanılmaz bir satış grafiği yakaladı. 

Joker Boat, Sea-Doo gibi dünya markalarının bölge temsilcisi olan sektörün önde gelen firmalarından Aquamotor ile Türkiye distribütörlüğü için anlaşan Axopar, 23 - 28 Eylül 2014 tarihleri arasında yapılacak olan 34. Uluslararası Istanbul Boatshow’da deniz ve hız tutkunları ile buluşacak. Istanbul Boatshow’da randevu sistemli test sürüşü ile Axopar, premium tekne konforunu ve nefes kesen sürüş performansını yaşayacak olanlara WOW dedirtecek! Randevu için şimdiden yerinizi ayırtın.   Axopar Boats’un kurucu ortağı Sakari Mattila, “Avrupa pazarı için yeni bir ürün geliştirmekten heyecan duyduklarını belirtirken, sektörde yarattıkları lider 3 Iskandinav markası Aquador, Paragon Yachts ve XO’dan kazandıkları deneyim ve mirasın üzerine artı değer katarak Axopar’ı ürettiklerini” ifade ediyor. Premium segmentte üretilen Axopar; üstün kalite motorboat konforunu, eşsiz sürüş deneyimini ve yakıt ekonomisini birleştirerek sağladığı avantajlı fiyat politikası ile rakipleri arasından sıyrılarak ön plana çıkıyor.


 
Axopar’ın; 28Open, 28OC, 28T-Top, 28Cabin ve 28Aft-Cabin olarak  5 farklı model alternatifi bulunuyor. 28 Open üstü açık spor modeli, 28 OC ise üstü açık olmasına rağmen 2 kişilik yatak opsiyonu da sunuyor. 28 T-Top üzeri hard top tenteli bir model ve yine 2 kişilik yatak opsiyonu bulunuyor. Kapalı tekne tercih edenler için 28 Cabin 6 kişilik bir kabin ve 2 kişilik yatak opsiyonu sunuyor. Son olarak 28 Aft-Cabin versiyonunun 6 kişilik bir kabin ve 4 kişilik yatak opsiyonu bulunuyor. Tüm modellerinde ayrıca WC opsiyonu da bulunmakta. Axopar 28, zarif hatlara sahip, güvertesinde rahatça gezinilebilen, 4-6 kisinin yemek yiyebilecegi masa seçenekleri ile; güneşlenmek, su sporları, balık tutmak ve eşsiz sürüş keyfi için ideal bir aile teknesi. Daha detaylı bilgi, fiyat alternatifleri ve İstanbul Boatshow Test Sürüşü Randevusu almak için lütfen Aquamotor ile iletişime geçiniz;  

www.aqua-motor.com  - 
0216 493 49 88 

Yıldırım Demirsaran yildirim@aqua-motor.com
Murat Cengiz murat@aqua-motor.com
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

Hi, if this boat is still avalable, please send specs and original images and asking price, brgds Patrick Nueske

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.