Satılık Tekneler

Yeni Arcadia Sherpa XL
3/22/2019 Yeni Arcadia Sherpa XL İtalyan tersane Arcadia Yachts, Sherpa XL modelinin ilk gövdesinin verilen teslim tarihine yetişeceğini açıkladı. ‘Cep süperyatı’ olarak sıfatlandırılan 23,8 metrelik motoryatın, gövdesindeki tamamlanmış marangoz işlerinin görüntüleri paylaşıldı. Fotoğraflarda aynı zamanda hidrolik ve mekanik sistemlerin de donatılıyor olduğu anlaşılıyor.

Arcadia Sherpa XL

İç ve dış tasarımlarını Milanolu stüdyo Hot Lab’in gerçekleştirdiği Sherpa XL, Cannes Yachting Festival’da meraklılarıyla bir araya gelecek.

Arcadia Sherpa XL

Sherpa serisi, ilk olarak 2016 Boot Düsseldorf fuarında 16,8 metrelik Arcadia Sherpa ile piyasaya çıkarılmıştı. Tersane, başarılı ilk modelin üzerine geliştirdiği, daha geniş güverte alanları ve iç mekanlar sunan Sherpa XL ile bu başarıyı sürdürmenin peşinde. Gövde genişliği 6,9 metre olan Sherpa XL motoryatın, toplamda 220 metre karelik iç ve dış yaşam alanı mevcut.

Arcadia Sherpa XL

Çevre dostu bir tasarım olan Sherpa XL, sahip olduğu güneş panelleri sayesinde havalandırma sistemleri hariç, konaklama için gerekli tüm enerjiyi güneşten elde edebiliyor.

İç mekanda Hot Lab, 3 veya 4 kamaralı düzen seçenekleri sunuyor. 4 kamaralı düzende mutfak; skylounge güvertesinde, 3 kamaralı düzende ise alt güvertede konumlanıyor.

Arcadia Sherpa XL

Sherpa XL, çift Volvo Penta IPS 1050 motorlarla donatılacak. Tahmin edilen maksimum sürat 22 knot. Yaklaşık 1500 deniz mili menzil sunan seyir süratleri ise, 10-12 knot aralığında.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.