Satılık Tekneler

İlan Türü:
select
Yat Tipi:
select
Marka:
Fiyata Göre: -
Boy: -
select
Lokasyona Göre:
select
Kelime-İlan Numarası:
Ara
Durum :
select
Kategori :
select
Fiyata Göre: -
Kelime-İlan Numarası:
Ara
Mağaza Aç
E-BÜLTEN

Haber ve kampanyalardan haberdar olmak için e-bülten üyemiz olun.

Gönder

VİDEO GALERİ
www.yatvitrini.com
MARKALAR
www.yatvitrini.com

LARUS

008 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyetlerine başlayan FipolMarine, Avrupa’nın en büyük fiberglass üretim merkezlerinden biri olan Fipol A.Ş. bünyesinde yer alıyor. Larus markası adı altında öncelikle Lobster tekne üretimine başlayan firmanın 2012 projeleri arasında Larus TRW (Trawler) ve Larus EXP (Explorer) bulunuyor. Tekne gövdeleri ve gövde parçalarının üretiminde CTP (Cam Takviyeli Polyester) teknolojilerinin dünyada bilinen tüm temel versiyonları (El Yatırması, Spray Up, Light RTM, RTM, Vakum Infizyon gibi) kullanılıyor. Ayrıca özel geliştirilen ahşap kalıplama sistemi ile lamine edilmiş gerçek ağaçlarla tüm iç ve dış ahşap/mobilya parçalarını çok kısa sürede ve son derece uzun ömürlü olarak üretebiliyor. İç tasarım ve iç yerleşim planları açısından son derece esnek olarak kurgulanan tekneler, sahiplerinin tercihlerine ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilebiliyor. Larus FipolMarine’in ürettiği tüm teknelerin genel marka adı olan Larus, geniş bir martı familyasının Latince adından esinlendi. Larus marka teknelerin ortak noktası, dünya denizlerinde klasik olmuş tasarımların günümüz modern teknolojisiyle yorumlanıyor olmaları.  Markanın ana renkleri Erguvan ve Turkuvaz olarak belilendi. Denizin Turkuvaz rengi ve İstanbul Boğazı’nın hakim Erguvan rengi. Piyasaya çıkan ilk modeli 42’ LB Classics, yüksek hareket kabiliyeti ve zor hava koşullarına dayanıklılığı nedeniyle Türkiye pazarı için Boğaz teknesi olarak konumlandırılıyor.

www.yatvitrini.com

Mac Gregor

Mac Gregor 26M her kesime ve her keseye uygun, keyifli,guvenli yelken yapabileceginiz,denizlerin keyfini cikarabileceginiz bir teknedir. Performansı,güvenlik unsurları,kalitesi,kolaylığı ve pratikliği ile sizlere kullanım zevki ve güven verir.Kalite/Fiyat/Performans değerlendirmesindesahip olacağınız en efektifçözüm Mac Gregor 26M olacaktır.

www.yatvitrini.com

LEOPARD CATAMARANS

Evolving from 40 years of customer feedback, we pooled our expertise with builders Robertson and Caine to design the Leopard line of blue water cruising catamarans. As the worldwide dealer, we're proud to say that over 800 Leopard cats have now sailed more than 7 million miles and the world’s largest oceans. These cats have won both Cruising World Boat of The Year and Sail Magazine Best Boats awards including the 2010 Best Boats award from SAIL Magazine in the Cruising Multihull category and the Cruising World Boat of the Year 2010 in the Multihull Cruiser and Overall Import Boat of the Year category! They offer offer unparalleled standards for seaworthiness and cruising performance, combined with comfort and an extensive equipment list. The award-winning Leopard catamaran range consists of the brand new and innovative Leopard 44, the popular Leopard 46 and the Leopard 39. Leopard Catamarans include, high powered engines, electronics, hard top bimini, high capacity water and fuel tanks, electric windlass and much more! We also offer a selection of optional items, such as air conditioning, watermaker or washer-dryer. We also offer another breed of Leopard; our exciting Leopard 39 and 47 Power Catamarans.

www.yatvitrini.com

MARTEK End. Mlz. San. ve Tic. Ltd. Şti

Martek firması 1994 yılında İzmir'de kurulmuş olup;ortakları Ali KARAKURT(Gemi Baş Mühendisi) ve Cüneyt ELHAN(Elektrik-Elektronik Mühendisi)'dır. İmalatlarımız; can yelekleri, yüzdürme yardımcıları, can simitleri, nal simitleri, şamandıralar, usturmaçalar,katı yapılı can salları, dubalar, yüzer iskeleler, pontonlar, polietilen tekneler v.b'leridir. Her sene ürün yelpazesine yeni ürünler ekleyen firmamız,yurt içi ve yurt dışı müşteri portföyünüde sürekli geliştirerek,ihtiyaçlara yüksek kaliteyle cevap verme ilkesi ile deniz malzemeleri konusundaki projelerine devam etmektedir.

www.yatvitrini.com

Mata Carbon

Artık Avrupa'da fuarlarda .... magazinlerde....filmlerde gördüğümüz karbondan üretilmiş tekne malzemeleri Türkiye'de yapılıyor ve tarafımızdan pazarlanıyor ! Çok daha hafif ve taşıması kolay... Çok daha dayanıklı.... Çok daha istikrarlı...performanslı ...kullanılışı kolay.... Muhteşem bir görsel çekicilik... Sadece 5/6 kiloluk çantaları içinde pasarellalar... Sadece 1,5/2 kiloluk dümen dolapları.... Merdivenler...Gönderler...Bayrak direkleri...ve daha önemlisi özel siparişler... !

www.yatvitrini.com

Majesty Yachts

Gulf Craft, Dubai nin en önemli kuruluşlarından biri olup, 40 ülkede varlık göstermektedir. Bugüne kadar 9000 adet teslimat gerçekleştiren firma dünyada balıkçı teknesinden süper yata kadar geniş bir ürün portföyü olup, 20 ft’ den 135 ft’ e kadar değişen boyutta tekne üretme kapasitesine sahip ender firmalardan biridir.

www.yatvitrini.com

MainShip Trawler

www.yatvitrini.com

Maxi Dophin

The Maxi Dolphin Boatyard finds itself on 2700 sqm area in Erbusco, between the provinces of Bergamo and Brescia. Thanks to its structure formed by thirty qualified workers, who cooperate with several external consultants, Maxi Dolphin is able to follow the production of Motor Yacht and big one-off sail boats at the same time.

www.yatvitrini.com

MANO MARINE

Manò Marine es un astillero joven y moderno, fundado en 1990 en las encantadoras orillas del Golfo de Nápoles. El astillero se ha convertido durante estos años en uno de las más importantes y famosos de Italia, cuenta con un equipo de profesionales de primera línea que utilizando instrumentos de producción modernos y de alta tecnológicos y colaborando con los centros de investigación para el desarrollo y el ensayo de los materiales, viene creando y realizando para el mercado tanto nacional como internacional embarcaciones innovadoras, perfectas en su capacidad de carga y maniobrabilidad, únicas por lo que se refiere a la seguridad, al acabado y al confort.

www.yatvitrini.com

Maritimo Yachts

Maritimo Yatları Avusturalya'nın en iyi motoryatlarındandır.

www.yatvitrini.com

Meridian Yachts

 

www.yatvitrini.com

MERCURY

 

www.yatvitrini.com

MARİNER

 

www.yatvitrini.com

Mata Carbon

Uzun ömürlü, şık, sağlam, hafif ve dayanıklı karbon pasarella ve dümenler.

www.yatvitrini.com

Moody

 

www.yatvitrini.com

Nimbus Boats

Nimbus Boats is scandinavia´s leading manufacturer of leisure boats for cruising and sport. Nimbus is one of the foremost and most respected boatbuilders in Europe. The name Nimbus has for decades, been synonymous with well-built boats which, due to their high quality, have ensured that the company has carved itself out a special reputation within the boating world. In terms of working environment, Nimbus production unit in Mariestad, may be the leading boatyard in the world. In terms of production, it represents a successful synthesis of advanced technology, modern production methods combined with traditional craftmanship from a team who has been working with us for many many years. Our head office with its permanent exhibition is at the Royal Gothenburg Yacht Harbour just outside Gothenburg in Långedrag

www.yatvitrini.com

NUMARINE

Numarine is a performance motoryacht builder based in Istanbul. Its 35,000 sq meter, climate controlled production facility has a capacity of producing up to 50 yachts ranging from 55' to 102'. Numarine was founded by Ömer Malaz. His energy and relentless search for perfection is the fuelling force behind a young, dynamic group, experienced far beyond their years and dedicated to excellence. Since its incorporation, Numarine continues to impress the motor-yachting world with its innovative designs, technology and production quality. Uncompromising attention to detail, flawless craftsmanship and top of the line materials are lavished into every yacht making each and every one a pleasure to own. Numarine’s dedication to efficient production processes, innovative design and technological prowess have placed the company on par with its much older and much bigger competitors in the international yachting community.

www.yatvitrini.com

OH Marine

OH Marine Equipment 40 yıldan fazla süredir yüksek kaliteli aluminyum ve çelik tekne fittingleri üreten Danimarka’lı güverte donanımları imalatçısıdır. Günümüzde ürün yelpazesi makaralar, arabalar, genoa ve anayelken rayları ve özel üretim ürünlerinı kapsar. Sürekli gelişim ile yeni ürünler tasarlanmakta ve üretilmektedir. Bunların en yenisi de 25mm vardevelalar için furling iplerine yön veren makaralardır . Yakın geçmişte 35 ve 45 mm boyutunda iki yeni yüksek performans yarış makaraları , yeni spinaker gönderi alt-üst sistemi, standart araba sistemleri yerine yeni arabalar pazara sunuldu. Bunların dışında Yüksek Performans Serisine 35, 45, 57, 75 & 100 mm boyutlarında makaralar ve 3 veya 4 ipli bumba üstüne yeni “lazy jack” takımları ile güvenlik sistemleri de ilave oldu. Geniş ürün yelpazesi 120ft büyüklüğe kadar tekneler için 20.000kg kırılma güçlerine kadar dayanıklı ekipmanlar sunmaktadır.

www.yatvitrini.com

Offshore Spars

Offshorespars, dünyaca çok bilinen birkaç direk firmasından birtanesidir. Özellikle ürün ölçüleri ve nitelikleri dolayısıyla superyatlara imalat yapabilen çok az sayıdaki fabrikalardan bir tanesidir. Aluminyum ve karbon direk imalatı yapmaktadırlar. Proje bazında tercih ve talep edilen markalarla tüm donanımın (hidrolik donanımlar - vinçler - mandar ve çarmıhlar) sağlandığı anlaşmalar da yapılabilmektedir. Amerikan firması olan bu firmanın Finlandiya'da da bir fabrikası vardır. Her ölçü ve nitelikte imalatın yapıldığı bu fabrika ile firma Avrupa pazarına girmiş ve ürün vasıflarına, kalitesine bir de katma değer olarak lojistik avantajını ilave etmiştir. "Park Avenue" adını verdiğimiz bumba imalatlarıyla firma insan kuvvetinin üstüne çıktığı tekne boylarında yelken basmak / indirmek gibi işlemleri çok şık bir şekilde basit hale getirmiştir.

www.yatvitrini.com

OPTİNEW

Optimist, Laser yedek parçaları.

www.yatvitrini.com

PARSUN

 

www.yatvitrini.com

Princess Yachts

The Princess name has become synonymous with all that is finest in motor yacht design. Since 1965, Princess has grown on the foundations of our original core values; dedication to quality, strength and integrity in both design and build. Based in some of the world's most modern, vertically integrated boat-building facilities, incorporating over 1,000,000ft2 (94,000m2) of climate controlled factory space, every Princess craft is the result of a rigorous and uncompromising approach to every detail of her design and manufacture. The combined experience of our highly skilled workforce has created Princess' lasting association with timeless, elegant design and impeccable build quality, blending cutting edge technology with traditional craftsmanship to set new standards in performance, seakeeping, comfort and safety. The result is the definitive motor yacht experience. http://www.princessyachts.com

www.yatvitrini.com

PM36 LOBSTER

 

www.yatvitrini.com

Reckman

Reckman.firması 1892 senesinde Hamburg’un Altona bölgesinde bir küçük atölye ile üretime başlamıştır.O tarihten itibaren yelkenciliğin ve yatçılık sektörünün bir kalite,süreklilik ve yaratıcılık sembolü olmuştur. Araştırma-geliştirme ve mühendislik yatırımları en büyük hedefleri olmuştur. Dolayısıyla ürün çeşitliliğini ve teknolojilerini sürekli geliştirmişlerdir. 1973 senesinde ilk Admiral’s Cup teknesinin direği yapılmış ve kısa zaman içinde Reckmann direkleri tüm dünyaya yayılmıştır. 1980’lerden itibaren ana yelken ve genoalar için elle kumanda edilen ve hidrolik sarma (furling) sistemleri üretimi başlamıştır. Reckmann bu ürünlerinde de çok kısa bir zaman içinde kaliteleri ve de işleyiş performansları ile çok başarılı olmuştur. Bu ürünler Reckmann’ı öncelikle tercih edilen bir marka haline getirmiştir.Hatta bu başarılı ürün üretimi Reckmann’ı Nautor Swan ‘ın sarma sistemlerinde standart ekipmanı haline getirmiştir. 1990 ‘lardan itibaren RF 90 modelleri ile Reckmann artık superyatların değişmez markası haline gelmiştir. Bugün Reckmann deniz ve yat ekipmanları firması paslanmaz,alüminyum ve karbon ürünleriyle, sürekli yenilenen teknoloji ve dızayn çalışmalarıyla ürün modellerini tartışılmaz hale getirmiştir.

www.yatvitrini.com

Riba Composites

İtalyan Riba fabrikası, bugün, yüksek teknolojisi ve ürünleriyle, Havacılık, otomotiv ve denizcilik sektörlerinde, global pazarda, kendine önemli bir yer oluşturmuştur. Denizcilik sektöründe, 20 senedir faaldir. Ürün çeşitleri ve performanslarıyla, çok önemli tersanelerle iş ortaklıkları gerçekleştirmiştir. Bunların başlıcaları; Comar, Latini, Sly Yachts, Pershing, Baia ve Riva'dır. Russel Coutts, yeni RC44'ü için Riba ürünlerini seçmiştir; Teknelerin, direk - bumba - gönder baston ve salması Riba Kompozit tarafından üretilmiştir. Riba'yı kullanan diğer önemli yarış takımları başlıca; Azzura ve Latino guruplarıdır. Riba Kompozit, karbon elyaf ürünleri üreten firmalar arasında dizayn ve üretim konularında lider şirket halini almıştır.

www.yatvitrini.com

Rockharbour Yachts

Türkiye'de denizseverler ile buluşan Rock Harbour 42 Motor Yat İzmir’de GCG Marine tarafından Vakum İnfüzyon yöntemiyle, vinylester ile üretilmektedir. Down East Marine tarzı klasik Lobster hatlarına sahip bu Motor Yat Dünyanın en rekabetçi pazarı olan Amerika için USCG, ABYC ve CE standartlarına uygun olarak üretiliyor.

www.yatvitrini.com

RODMAN

The origins of the Rodman Group dates back to 1974, when D. Manuel Rodriguez, current president of the Group, founded Rodman Naval Construction and Industrial, starting its activity in shipbuilding. Currently the Rodman Group is the oldest company in its sector in Spain with a wealth of uninterrupted for nearly 40 years. During these years, have built and delivered, in the shipyards of the Group, more than 13,000 boats. This background and experience have enabled the Group to position itself as one of the shipbuilding groups, more established at European level.

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.