Satılık Tekneler

Xhibitionist
12/11/2014

Her geçen gün sayıları artan süper lüks tasarımlara bir yenisi daha eklendi. 35 milyon dolarlık megayatın dudak uçuklatan tasarımını, İsveçli otomobil ve motosiklet tasarımcısı Eduard Gray yapmış. Süper etkinlik yatıXhibitionist, şimdiye kadar dizayn edilen diğer megayatları kıskandıracak gibi görünüyor. Çünkü Xhibitionist adı verilen süperyatta adeta yok yok.

Bir Türk tersanesi, Nedship grup tarafından gerçeğe dönüştürülecek Xhibitionist süperyatını size sunmaktan gurur duyuyoruz.. Bu yüksek kaliteli yat, cömert konukları için özel olarak hazırlanacak.

Xhibitionist - Yeni Parti Mekanı

Denizde ilgi çekici veya etkileyici bir iş toplantısı, bir davet veya lansman mı yapmak mı istiyorsunuz?

İşte aradığınız mekan.. 
Yeni Xhibitionist Etkinlik Süperyatı hayallerinizin ötesinde pek çok şeyi size sunuyor.
Trimaran yat, 70 m x 19 m ölçüleri ile konuklarınıza unutulmayacak bir etkinliği gerçekleştirmeniz için size büyük bir mekan sağlıyor. Farklı kombinasyonlar ile düşüncelerinizi gerçekleştirmeniz çok kolay. 

Xhibitionist - Yeni Parti Mekanı

İşte bu süper etkinlik yatının size sunduğu olanaklar
:

220 ile 350 kişilik oturma kapasiteli lüks restoran, konferans oturma düzeni ile konferans salonu, pek çok konuk ağırlama salonu, ürün sunum alanları, ürün sahneleri, podyum ve moda defileleri, disko, bar, casino ve gece kulübü... veya tüm bu seçenekleri istediğiniz şekilde kombine etme olanağı.

Xhibitionist - Yeni Parti Mekanı

Yeni bir parti veya sunum yapma hazırlığında iseniz, bundan sonra kısa listenizin ilk sırasında mutlaka Xhibitionist Süper Etkinlik Yatı olacaktır.

Denizde seyahat etmekten çok, çoğunlukla parti vermek için kullanılan süperyatlar arasında belki de en ilginç tasarıma sahip olan teknede; 3 helikopterin inebileceği bir pist, jakuzi ve Steinway kuyruklu piyano süperyatın seçkin özelliklerini bütünlüyor. Helikopter pistleri ne tür bir etkinlik olursa olsun, etkinliğe katılacak VIP konukların kırmızı halıdan salonlara geçebilecekleri seçkin ve göz alıcı ortamı oluşturuyor. 

Xhibitionist - Yeni Parti Mekanı

Bu ihtişamlı süper yat, elektrik motorları kullanılarak çevrecilik boyutunda da elde ettiği etkileyiciliği gösteriyor. Görüntüsüyle adeta bilim kurgu filmlerinden fırlamış gibi görünen süperyatı, Batman’in ünlü arabası ‘’Bat mobil’’e benzetenler de çoğunlukta.

Xhibitionist - Yeni Parti Mekanı

70 metre uzunluğundaki ve 19 metre genişliğindeki Xhibitionist, içinde kendi "süper arabasını" ve hatta kendi otomobil galerisini bile bulunduruyor. Dev yat, helikopter pisti, güneş panelleri ve büyük bir jakuziye de sahip. Hatta sıcak yaz gecelerinde canlı bir orkestranın çalması için özel podyum bile ayrılmış.

Xhibitionist - Yeni Parti Mekanı  Xhibitionist - Yeni Parti Mekanı

Antalya Serbest Bölgede faaliyet gösteren Nedship tersanesi, Xhibitionist yatının imalatına kısa süre içinde başlanacağını ve 18-24 ay gibi bir üretim süresi sonrasında da teslim edilebileceğini açıkladı.Kaynak : http://nedshipgroup.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.