Satılık Tekneler

X-Yachts'tan Tüm Zamanların Satış Rekoru!
1/15/2021 X-Yachts'tan Tüm Zamanların Satış Rekoru! X-Yachts, 2020’ye damgasını vuran ve sona yaklaşmakta olduğunu umduğumuz Corona günlerinden, güçlenerek ve tüm zamanların satış rekorlarını kırarak çıktı.CEO Kræn Brinck Nielsen; bu dönemde bazı diğer yüksek kaliteli yat üreticilerine benzer şekilde X-Yachts'ta da beklenenin çok üzerinde bir talep artışı yaşandığını, bu furya nedeniyle 2021 yılı üretim planlarındaki neredeyse tüm teknelerin satılmasının yanında, 2022 yılı üretim slotlarından önemli bir kısmı için de şimdiden sipariş alındığını duyurdu.

CEO Kræn Brinck Nielsen

Olağanüstü zamanlarda sıkı tedbirler ve işgücü kısıtlamalarına karşın doğru planlama, yönetim ve çalışanlarının olağanüstü özverisiyle üretimi hiç aksatmadan sürdürmeyi başaran, Covid’e rağmen 2020 teslimatlarını zamanında yapan ve artan talebi eksiksiz karşılayan firma; bu örnek başarıyı daha da ileri taşımak için, 2021 yılında kapasite artırımı sağlamak üzere önemli miktarda yeni tesis yatırımı yapmış bulunuyor.

x56

Aynı dönemde mevcut modellerin kapasite artışı yatırımlarına ilaveten; 2020’de X56 ve ilk sürat motoru X-Power 33C olmak üzere iki yeni modelin tasarımı, üretimi ve Ocak 2021’de suya indirilmesi; Covid-19 krizine ve bütün uluslararası fuarların iptaline rağmen, X-Yachts yönetiminin krizi fırsata dönüştürmekteki başarısını gösteriyor.  

xpower33c

CEO Nielsen, ürün geliştirme ve müşteri ilişkilerini mükemmele yaklaştırma yolunda sürdürülen çabalarının da, tesis yatırımına paralel olarak ve hiç hız kesmeden devam edeceğini vurguluyor.

Mustafa Soyutürk

Telefon : 0533 465 44 16 
E-mail  : info@x-yachts.com.tr 

www.x-yachts.com.tr 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint