Satılık Tekneler

X-Yachts’dan Motoryat Hamlesi ''X-Power 33 C''
9/7/2020 X-Yachts’dan Motoryat Hamlesi ''X-Power 33 C'' 40 yılı aşkın süredir yüksek performanslı yelkenli yatlar üreten Danimarkalı üretici X-Yachts, motoryat pazarına giriş yapmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl Danimarkalı HOC Yachts’ı satın alan X-Yachts, yeni X-Power 33 C’yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

 X-Power 33 C

10 metrelik bir günlük sürat teknesi profilinde olan yeni X-Power 33 C, açık plan bir motoryat. Ayrıca HOC Cruiser 33’ün kalıbının üzerine geliştirilmiş bir model. X-Yachts’ın yelkenli yat modellerindeki temel felsefeyi merkezine almak üzere, güvenli ve süratli bir model olarak tanıtılan X-Power 33 C, yenilikçi tasarımı ve üstün özellikleriyle göz kamaştıracak.

Ocak 2021’de piyasaya sürülmesi planlanan X-Power 33 C motoryat, içten takma motorlu ve Petestep patentli gövdeye sahip bir model olarak tasarlandı. Markanın X-Power adıyla pazara sunacağı motoryat serisinin, ikinci modelinin Eylül 2021 ve bir sonraki modelinin ise Ocak 2023’de suya inmesi bekleniyor. İçten takma tek 320 beygirlik Yanmar ile donatılacak olan ilk X-Power 33 C motoryat için, aynı zamanda 350 ve 370 beygirlik seçenekler de sunulacak. 
 
Mustafa Soyutürk

Telefon : 0533 465 44 16 
E-mail  : info@x-yachts.com.tr 

www.x-yachts.com.tr 

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint