Satılık Tekneler

X Shore’dan Elektrikli Tekne!
5/28/2019 X Shore’dan Elektrikli Tekne! Konrad Bergström tarafından 1996’da tescil edilen X Shore markası, yine firmanın kurucu başkanı olarak görevine devam eden Bergström sayesinde ilk defa 2012 yılında, elektrik gücüyle çalışan tekneler üretme fikriyle icraata geçti.X Shore
, ilk defa 2016’da bir prototip üzerinde çalıştı ve 2018 yılında eElectric Smögen 8000 Edition modelini suya indirdi.X Shore, Eelex 6500, Eelex 8000 ve Eeltrek 8000 modelleriyle yat pazarında yerini aldı. Marka, aynı zamanda elektrik gücüyle çalışan özel tasarım yatlar da üretecek.Elektrik gücüyle çalışan modellerinin giriş sınıfı olan Eelex 6500, X Shore’un tüm diğer modelleri gibi sıfır emisyon ve gürültüyle seyir yapıyor. Bir şarj ile 100 deniz mili menzil sunan tekne, 40 knot’a kadar süratlere erişebiliyor.Teknik verileri hemen hemen aynı olan Eelex 8000’e göre, Eeltrek 8000 kapalı kokpit alanı sunuyor. Tüm modelleri alıcının tercihlerine göre kişiselleştirebilen X Shore, tek şaftlı itiş sistemiyle daha fazla verimlilik sağlıyor. Modellerde çift 90 kWh ve 120 kWh’lık bataryalar sunuluyor. Bataryaların tam şarjı sadece 8 saatte tamamlanıyor.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

çok güzel.umarım ulaşabilirim.öğretmenim.birikimim yeterli olur. çok şık ve mistik. Necdet Yener/kdz.ereğli

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint