Satılık Tekneler

WHY 200 Süperyat
1/15/2021 WHY 200 Süperyat Wally Yachts27 metrelik fütüristik motoryat tasarımını tanıttı. Ferretti Group’un Eylül ayında, Monaco’da gerçekleştireceği özel etkinlikte lansmanı yapılacağı açıklanan WHY 200, Wally’nin kurucusu Luca Bassani tarafından tasarlandı. 

WHY 200

Ferretti Group’un kendi mühendislik departmanı ve Laurent Giles NA’nın geliştirdiği model, başüstünde yer alan geniş yaşam alanıyla dikkat çekiyor.

WHY 200 WHY 200

Ferretti
, yeni modelin emsallerine göre %50 daha fazla yaşam alanı sunduğuna dikkat çekiyor. Süperyatta 200 metrekarelik yaşam alanı mevcut. Bu toplam alana 22 metrekarelik üst güvertenin kapalı alanı ve 100 metrekarelik ana güverte kapalı alanı dahil. 

WHY 200 WHY 200

Süperyatın tekne sahibi süiti 37 metrekarelik bir alan sunuyor ve baş tarafta konumlanıyor. Suiti çevreleyen camlar sayesinde, benzersiz deniz manzarası var.

WHY 200 WHY 200

Bunun ötesinde, mutfak ve mürettebat alanı alt güvertede yer alıyor. 3 ayrı mürettebat kamarasında, toplam 5 kişilik konaklama kapasitesi mevcut. 
 
www.wally.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.