? Vosmarine Süperyat Bebe'nin Teslim Hazırlığına Başladı

Satılık Tekneler

Vosmarine Süperyat Bebe'nin Teslim Hazırlığına Başladı
12/8/2014 Vosmarine Süperyat Bebe'nin Teslim Hazırlığına Başladı
Türk Tersanesi Vosmarine, Antalya’daki tesislerinde ürettiği 47 metre uzunluğundaki süperyat projesi “Bebe”nin teslim öncesinde son dekorasyon çalışmalarını yapıyor. 

Vosmarine Süperyat Bebe'nin Teslim Hazırlığına Başladı

Şubat 2013’te imalatına başladığı “Bebe” süperyatı ile, ürettiği lüks, modern, kaliteli ve güvenilir yatlarla tercih edilen Vosmarine Yatçılık, Antalya Serbest Bölge’de kurulmuş, uluslararası arenada faal bir şirket misyonu ve profesyonel yaratıcılık vizyonuyla üretim yapıyor.

Vosmarine Süperyat Bebe'nin Teslim Hazırlığına Başladı Vosmarine Süperyat Bebe'nin Teslim Hazırlığına Başladı

Vosmarine 2013 yılından itibaren ilke edindiği kaliteli, dürüst, güvenilir ve modern üretimi ile dikkatleri üzerinde topladı. 47 metre uzunluğundaki süper motoryat “Bebe” bu prensipler doğrultusunda Vosmarine’in ilk üretim teknesi. Bebe, Rina pleasure klas ve Amerikan bayraklı çelik bir tekne. Üretimde kullanılan tüm malzemeler sertifikalı ürünler. Tekne üretilirken sektörünün öncü marka ürünleri kullanılmış. Bebe’de seyir elektronik sistemleri Furuno, ana makineler çift MTU, jeneratörler Kohler, hidrolik sistem Trac marka seçilerek marin sektörünün öncü firmaları ile çalışılmış. 

Vosmarine Süperyat Bebe'nin Teslim Hazırlığına Başladı Vosmarine Süperyat Bebe'nin Teslim Hazırlığına Başladı
Vosmarine Süperyat Bebe'nin Teslim Hazırlığına Başladı Vosmarine Süperyat Bebe'nin Teslim Hazırlığına Başladı

2013 Nisan ayında üretimine başlanan tekne, uzman mühendis, mimar ve çalışan kadrosuyla, görsel açıdan modern ve şık bir tasarımı ile son teknoloji standartlarında üretiminin son aşamasına gelmiş bulunuyor.
 Vosmarine Süperyat Bebe'nin Teslim Hazırlığına Başladı Süperyatın iç tasarımı modern görünümlü, açık ve koyu renkli ahşaplar kullanılarak kontrastlar sağlanmış, doğal mermer ve granit yanı sıra yumuşak tonlu kumaşlar kullanılarak bütünüyle hoş görünümlü bir dekorasyon elde edilmiş. İç ve dış dizaynında kullanılan mobilyalar, tüm beklenti ve talepler göz önünde bulundurularak Vosmarine atölyelerinde titizlikle imal edilmiş. 

Vosmarine’in üretiminin son aşamasına geldiği süperyat 2015 yılının ilk aylarında denize indirilecek.


Kaynak: http://vosmarine.com/


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

Benimde olsun isterimmmmm

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

escort sirinevler wormax