Satılık Tekneler

Volvo Ocean Race’de 9. Ayak Start Aldı
21.05.2018 Volvo Ocean Race’de 9. Ayak Start Aldı Pazar günü gerçekleşen Volvo Ocean Race 9. Ayak startında, Team Brunel filonun lideri konumuna yükseldi. Newport, Rhode Island’dan start eden Volvo Ocean Race filosunun 9. Ayak rotası Cardiff, Galler’de sona erecek.

Volvo Ocean Race’de 9. Ayak Start Aldı 

Tecrübeli Volvo Ocean Race yelkencisi Bouwe Bekking komutasında yarışan Hollanda ekibi Team Brunel, son ayaklarda gösterdiği performansla podyum mücadelesini, genel klasman birinciliği mücadelesine çevirmeyi başarmıştı. Filonun iddialı ekibi, 3300 deniz mili mesafeli 9. Ayakta Atlantik Okyanusu’nu ilk sırada geçerek, duble puan veren son ayaktan bir mucize çıkarmanın hesaplarını yapıyor.

Volvo Ocean Race’de 9. Ayak Start Aldı.

Starttan önce konuşan Team Brunel’in lideri Bekking, genel klasman lideri MAPFRE ve Dongfeng’i kastederek ''kırmızı tekneleri geçmemiz gerekiyor'' dedi. Bekking; ''Bu ayakta ideal olan bizim kazanmamız, onların da 6. ve 7. olması. Ancak, bu kısım bizim kontrolümüzün dışında. Bizim yapabileceğimiz tek şey en iyi şekilde yarışıp, en iyi dereceyi elde edebilmek.'' dedi.

Volvo Ocean Race’de 9. Ayak Start Aldı..

Volvo Ocean Race güncel genel klasmanı:

1. MAPFRE – 53 puan
2. Dongfeng Race Team – 50 puan
3. Team Brunel – 42 puan
4. team AkzoNobel – 36 puan
5. Vestas 11th Hour Racing – 28 puan
6. Sun Hung Kai / Scallywag – 27 puan
7. Turn the Tide on Plastic – 22 puan
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.