Satılık Tekneler

Vittoria’nın 50 Metrelik Süperyatının Yapımına Başlandı
1/20/2021 Vittoria’nın 50 Metrelik Süperyatının Yapımına Başlandı Vittorai.Bow Sprit

İtalyan tersane Vittoria, 50 metrelik süperyat projesinin yapımına başlandığını açıkladı. Bow Sprit adlı süperyat projesi, tersanenin ilk ürettiği bowsprit’li bir modele atıfta bulunuyor. Adından da anlaşılacağı üzere, projenin ilk bakışta dikkatleri üzerine çeken unsuru bu.

Vittorai.Bow Sprit 

Hacmi 500 GT olan süperyat, Sergio Cutolo imzalı bir tasarım. Uzun seyirler ve charter için özel olarak tasarlanan süperyatın geliştirilmesinde, Hydro Tec firması rol aldı. 

Vittorai.Bow Sprit Vittorai.Bow Sprit,

6 kamaralı misafir konaklama düzeni sunan süperyat, kaptan dahil 9 kişilik mürettebatıyla hizmet verecek. Maskülen çizgilere sahip olan süperyat Bow Sprit, muazzam açık alanlarıyla öne çıkıyor. 

Vittorai.Bow Sprit Vittorai.Bow Sprit

Süperyatın plaj kulübü alanında geniş bir yüzme havuzu yer alıyor. İkinci yüzme havuzu ise, en üst güvertede 360 derecelik seyir açısıyla tasarlanmış. Servis teknesi garajı alt güvertede yer alıyor ve bordadan açılan kapak ile suya indiriliyor. 

Vittorai.Bow Sprit

Çift MTU motorlarla donatılacak olan süperyatın, tam yol ile 16 knot sürate çıkacağı hesaplanıyor. Seyir sürati ise 14 knot olacak. Yaklaşık 6 bin deniz mili menzil sunan ekonomik süratinin ise, 10 knot olacağı belirtildi. 

Fotoğraflar : Vittoria Yachts

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.