Satılık Tekneler

Vicem 67 Cruiser Eylül’de Görücüye Çıkıyor
1/30/2019 Vicem 67 Cruiser Eylül’de Görücüye Çıkıyor Vicem Yachts, en son projesi olan Vicem 67 Cruiser’ı, Eylül ayında gerçekleşecek olan Newport Uluslararası Yat Fuarı’nda piyasaya sunacak. Hardtop tavanlı flybridge güvertesine sahip tasarımın, 22 knot sürate erişebileceği belirtiliyor.

Vicem 67 Cruiser

Muazzam flybridge alanıyla dikkat çeken Vicem 67 Cruiser, flybridge güvertesinin kıç tarafında servis teknesi için geniş bir taşıma alanı sunuyor. Motoryatın kıç güvertesinde ise, tam 8 kişinin rahatlıkla yemek yiyebileceği geniş bir ikinci açık alan var. Vicem 67 Cruiser tasarımının dikkat çekici özelliklerinden biri de, yan güverteye açılan dümen istasyonu kapısı.

Yeni 65 Cruiser’ın alt güvertesinde 3 kamaralı düzen karşımıza çıkıyor. Kamaralardan ikisinde king size yatak, üçüncü kamarada çift kişilik yatak bulunuyor. Alt güvertenin kıç tarafında ise, iki kişilik mürettebatın konaklayabileceği bir kamara yer alıyor.Vicem’in özel soğuk kalıp üretim teknolojisi sayesinde en kaliteli, doğal ve sentetik malzemeler el işçiliğiyle biraraya getiriliyor. E-glass, karbon fiber ve epoksi gibi yüksek teknoloji ürünü malzemeler, gövdenin ve üst binanın iç ve dış katmanlarında, yüksek strese maruz kalan noktalarda destekleyici olarak kullanılıyor. Sonuç olarak ortaya, çok daha üstün bir ağırlık-mukavemet oranı çıkarılmış oluyor. Gelişmiş ve yenilikçi teknolojiler sayesinde Vicem’in edindiği ağırlık tasarrufu, daha küçük motorlarla daha verimli tekneler üretebilmesine fırsat sağlıyor.

Vicem 67 Cruiser

Vicem, yeni 67 Cruiser projesinde 600’er beygirlik çift Volvo Penta D8 dizel motorlar kullanacak. Opsiyonel olarak ise, 725’er beygirlik D11 ve 900’er beygirlik D13’ler de alıcıya ayrıca sunulacak.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint