Satılık Tekneler

Vento Yachts’dan Yeni Tasarım : 85 X-One
11/16/2023 Vento Yachts’dan Yeni Tasarım : 85 X-One Vento 85 X-One

Vento Yachts, yeni 85 X-One motoryatını tanıttı. İlk görselleri paylaşılan sportif motoryatın yapımına, Aralık ayında başlanacağı öğrenildi. 

Vento 85 X-One

Genel anlamda modern bir yapıya sahip olan Vento 85 X-OnePose Yacht Design tarafından tasarlandı. 4 kamaralı düzene sahip olan motoryatta, 8 kişilik misafir grubu konaklayabiliyor. Toplam mürettebat kapasitesi ise kaptan dahil 2 kişi. 

Vento 85 X-One

Tasarımın en dikkat çeken özelliklerinden biri, muazzam alan sunan plaj kulübü. Geniş kıç güvertesinin adeta devamı niteliğindeki plaj kulübünün, her iki yana açılan platformların ötesinde kıça doğru da uzayan yapısı sayesinde ortaya koyduğu muazzam alana demirdeyken güneşlenme minderleri, şezlonglar, servis botu ve jetski’ler de çekilebiliyor. 

Vento 85 X-One

Sadece açık yaşam alanlarıyla değil, performansıyla da fark yaratan Vento 85 X-One, üçlü Volvo Penta motor donanımına sahip olacak. 2024’ün sonunda suya indirilmesi hedeflenen motoryatın, 37 knot sürate erişebileceği hesaplanıyor. Motoryat 4000 litre yakıt kapasitesiyle tatmin edici menzil sunabilecek. 

Vento 85 X-One

www.ventoyachts.com
poseyachtdesign.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint