Satılık Tekneler

Vanquish’in En Yeni Projesi: VQ68
1/31/2020 Vanquish’in En Yeni Projesi: VQ68 Hem model çeşitliliği, hem boyut anlamında büyümeyi hedefleyen Vanquish Yachts'ın son hamlesi, VQ68 projesi oldu.

Vanquish VQ68

Geçtiğimiz yıl Vanquish’in amiral gemisi olarak piyasaya tanıtılan VQ58, markanın ‘en büyüğü’ olma unvanını yeni VQ68’e bırakacak. Hard top tavan yapısıyla fark edilen yeni tasarım, 21 metre boyunda bir sportif motoryat. 

Vanquish VQ68

Alt güvertesinde 3 kamara yer alan yeni VQ68'in iç mekanında, geniş bir yaşam alanı oluşturulmuş. Baş altındaki tekne sahibi süiti ile gövdenin merkezinde yer alan iki misafir kamarası arasında, L biçiminde mutfak alanı tasarlanmış. Ortak yaşam ve salon bölümü ise, hard top tavanın altında olacak şekilde düşünülmüş. 

Vanquish VQ68

Motoryatta, biri kıç tarafta diğeri ise gövdenin ortasında olmak üzere, sancak tarafa açılan kapağa sahip iki ayrı garaj bulunuyor. Bu sayede iki farklı servis botu taşımak oldukça kolay.

Vanquish VQ68

Yeni Vanquish VQ68, standart olarak Volvo 800 beygirlik IPS pod itiş sistemiyle donatılacak. Alıcıya sunulacak opsiyonlar ise, üçlü 1000 beygirlik IPS Volvo’lar veya 1600 beygirlik Man. Motoryatın standart motor donanımıyla maksimum sürat verisi 35 knot iken, güçlü opsiyonla bu rakam 46 knot’a çıkıyor.

Teknik detayları:

Boyu: 21,45 metre
Genişliği: 5,30 metre
Su kesimi: 1,50 metre
Yakıt kapasitesi: 3000 litre
Temiz su kapasitesi: 600 litre

www.vanquish-yachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.