Satılık Tekneler

Van der Valk’ın Yeni BeachClub Serisi
11/18/2016 Van der Valk’ın Yeni BeachClub Serisi Hollandalı yat üreticisi Van der Valk, son ürün serisinde iç ve dış mekanları ile makine dairesini, yüzme platformuna dönüştürerek buluşturdu. Van der Valk tersanesi, Hollanda’da düzenlediği basın toplantısında BeachClub serisi yatların ilk detaylarını paylaştı. Yeni serideki patentli tasarım konsepti, üretici tersanenin iddiasına göre orta boy motoryatlarda geleceği değiştirecek.

BeachClub 600

Tamamıyla alüminyum malzemeden üretilecek olan Van der Valk BeachClub serisi, yat sahibi ve onun konuklarına makine dairesinin yerini kullanarak, rakipsiz miktarda iç ve dış alanlar sunuyor. BeachClub 600 serisi ilk yatın üretimi, Aralık ayında başlayacak ve 18,6 metre uzunluğundaki yat 2017 yılında denize indirilecek.

BeachClub 600.

Van der Valk satış müdürü Patrick Lankhuizen yeni seri hakkında; “BeachClub ürün serisi, tasarımcı Cor D. Rover ve Gemi İnşa Mühendisliği firması “Ginton Naval Architects” ile tersanenin kendi bünyesindeki ofisin, birlikte uzun aylar boyunca yaptıkları araştırma ve geliştirme çalışmaları sonrasında ortaya çıktı.” diyor.

BeachClub 600..

Tümüyle alüminyum BeachClub 600 de, iki adet Volvo Penta IPS-950 kullanılacak ve yat yaklaşık 24 knot hıza erişebilecek. Lankhuizen açıklamalarında yeni seri motoryatın gerçekten yenilikçi olmanın ötesinde, bugüne kadar görülmemiş şekilde deniz keyfini yaşamak isteyenlere en mükemmel iç ve dış hacimleri sunabilmek için optimize edildiğini söylüyor. Yat üreticisi, normal makine dairesine Volvo Penta IPS yerleştirerek ve yine yüksekliği 1,6 metre tutarak bu bölüme bir yüzme platformu monte edildiğini ifade diyor.

BeachClub 600...

Van der Valk BeachClub serisi yatta, patent korumalı yerleşim düzeni, nadiren kullanılan iç ve dış mekanları aynı büyük hacimde buluşturan yapısı ile yatın kıç bölümünde kendisinden daha büyük yatlarda görülen büyük serbest alan oluşturulmuş.

Van der Valk müşterileri için, ilk gövdede üç ana dış mekan yer alacak. Burundaki 25 metrekarelik açık alanda farklı yerleşim planları uygulanabilecek. Kumanda bölümündeki 17 metrekarelik güvertede ise, dümen açıkta konumlandırılmış. Kıçtaki akıllı yüzme havuzu ve güneşlenme bölümünün olduğu bölüm 14 metrekare.

BeachClub 600...

Van der Valk tersanesi, 1968 yılından bu yana hem çelik hem de alüminyum yatlar üretmekte. Hollanda’nın Waalwijk kentindeki aile işletmesi olan tersanede, 45 kişilik uzman bir ekip görev yapmakta. Tersanenin portföyünde, 15 metre ile 38 metre arasındaki farklı özelliklerde tamamıyla sipariş üzerine üretilen yatlar bulunuyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.