Satılık Tekneler

V8 Wet Rod
12/1/2014

İsveçli tekne üreticisi Strand-Craft şirketi, en zorlayıcı deniz koşullarında dahil full adrenalin ile seyredebilecek benzersiz bir ‘oyuncak’ tasarladı. Bu lüks deniz taşıtı, dünyanın herhangi bir yerinde adrenalin meraklısı süperyat sahiplerini tatmin etmek amacında.Strand Craft’ın kurucusu Kurt Strand’in fikir babası olduğu V8 Wet Rod motoru, proffesyönel su sporları kullanıcılarıyla birlikte tasarlandı. Hafif karbon fiber gövdesi, 5.7 litre V8 motoruyla 300 beygir güce sahip. Çift egzost çıkışı ile benzersiz bir güç birlikteliğini gözler önüne seren tasarım heyecan verici bir performansa sahip. Zorlu deniz koşullarına adapte yapısıyla Wet Rod, yüksek teknolojileri de üzerinde bulunduruyor. GPS navigatörü ve yüksek kalite ses sistemi, dikkat çeken teknolojik donanımlarından.

The Strand Craft V8 Wet Rod

V8 Wet Rod, Strand Craft firması tarafından önümüzdeki yıl piyasaya çıkacak ancak fiyatı hakkında henüz bir bilgi paylaşılmadı.

Teknik Özellikler:

PWC - Personal water craft 

Length : 16'

Weight: 600kg

Top speed: 65Mph

Carbon fibre / Epoxy construction

Engine: V8 marine engine,  330Hp to 550Hp

Fuel tank: 30 Gallons

Propulsion system: Water Jet

Waterproof luggage box

Ice box under seat

The Strand Craft V8 Wet Rod

http://www.strandcraft.n.nu/
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.