Satılık Tekneler

Filtrele
Firma Detayı

UTL SKIPER

1997  senesinde  kurulan  şirketimiz  logistik faaliyetlerinden  sonra  2008  yıllarından  itibaren  faaliyetlerini  denizcilik/teknecilik  sektörüne  kaydırmıştır.Uzun  seneler  yelken  yarışcılığı  ve  yarış  tekneleri  üzerinde  yoğun  olan  firma  daha  sonraları  sektörün  gelişmesine  paralel  faaliyetlerini  yeni  tekne  projeleri,süperyat  adı  verilen  büyük motorlu  ve  yelkenli  teknelere,bakım  onarım  ve  donanım  alanlarına  kaydırmıştır;Bu  hususta  değerli  donanım malzemeleri  markalarının temsilciliklerini  almış  ve  de  yeni  tekne  distribütörlükleri  alarak  tekne  satışlarına  başlamıştır…Kısaca  özet  olarak  faaliyetlerimizi  yeni  tekne  inşaatı/projecilik  ve  de  tekne  distribütörlüğü olarak  iki  ihtisas  dalına  ayırabiliriz;

-Proje  ofisi  olarak yeni  tekne  projelerine  ve  mevcut  teknelerin  bakım/onarım  ihtiyaçlarına  tedarikçi  ve  danışman  olarak  temsil  ettiğimiz  firmaların  ürünleriyle  katılır   teklif  veririz…Temsilcisi olduğumuz  başlıca  markalar  ve  ürünleri  Reckmann(yelken  sarma  ve  hidrolik   arma   sistemleri),Rondal – Ronstan – Karver (güverte  ekipmanları),Andersen  (vinçleri ) , BSI (direk  ekipmanları,tel  ve  çubuk çarmıhlar),Southernspars  (karbon  direk-bumba ),Sparcraft  ( alüminyum direk- bumba ),Gori (katlanır  pervane), Lancelin (halatlar ) , Rondal (güverte  kapakları – kokpit  girişleri – motoryat  kapıları…)  gibi  markalardır…

-Tekne  distribütörlüğü  aşağıdaki  tekne  markalarını   temsil etmekteyiz ;
Outremer: Katamaranlar  -www.catamaran-outremer.com
Garcia alüminyum  gövdeli trawler  ve  ısmarlama  lüks  yelkenli  yatlar -www.garcia-yachting.com
Allure-  alüminyum   tek gövdeli  yelkenli  yatlar - www.allures.fr
G-Force Yachts- tek gövdeli  yarış – yarış  gezi  tekneleri -  www.g-forceyachts.com
Mares  International Power Catamarans- motorlu  katamaran  yatlar – www.maresinternational.com
Italia Yachts – 35 ft  den  56 ft’e  kadar  lüks  yelkenli yatlar – www.italiayachts.com
Maritimo Yachts – motor yachts – www.maritimo.com.au

Yeni  tekne satışlarımızın  dışında  firmalarımızın  2ci  el  bağlantıları  da  vardır...

Orhan Tüker UTL / Skiper
 

  • İletişim Bilgileri
  • Markalar
  • Broşür
  • Galeri
  • Video
  • Kampanyalar
Web sitesi: www.skiper.org
Ülke Türkiye
Şehir İstanbul
Telefon 02122027346
Cep Telefonu 05332732985
Adres Çağla 1 Mahallesi 2. cadde No.4 Zekeriyaköy - Sarıyer
Allaroundmarin
Allaroundmarin

Allround Marine isminden anlaşılacağı üzere Avrupa'da çok yaygın kullanılan bir genel deniz malzemeleri tedarikçisi ve parekendecisidir. A'dan Z'ye yok yok denecek bir polika ile hizmet ağı oluşturmuştur. Bugün Türkiye teslim lojistiği süresi olarak gümrük işlemleri dahil bir hafta süre verilmektedir. Motor yat olsun, ticari deniz vasıtaları olsun, yelkenli yatlar olsun tüm deniz vasıtalarına motor parçalarından iç dekorasyon ürünlerine kadar çok geniş bir yelpaze ile sunduğumuz satışlarımızdan ve hızlı lojistiğimizden faydalalanız.. Allround Marin ürünlerini incelemek için Allroundmarin.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Andersen
Andersen

Andersen vinçleri standart - self tailing - elektrik – hidrolik - klasik ve de “capstan” vinçleriyle 1950 yıllarından itibaren adını duyurmaya başlamıştır. Zaman içinde üretim teknolojilerini düzenli geliştirmişlerdir. Tüm üretimler CNC kontrollu makinelerle yapılmaktadır. Bugün Andersen vinçlerinden “dünyanın en iyi paslanmaz çelik vinçleri “ diye bahsedilir. Mega yatlara kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. .İleri teknolojisiyle ve de düzenli kalitekontrol garantisi ile Andersen ürünleri yüksek kuvvetlere maruz kalsalar bile uzun seneler problemsiz çalışmaktadırlar. Zaten bu sebebtendir ki bugün dünyada en az 30 ülkede dağıtımı yapılmakta ve her sene yaklaşık 12.000 adet üretilip satılmaktadır

BSI
BSI

BSI şirketi 30 senedir denizcilik sektörüne hizmet veren bir Danimarka kuruluşudur.Ürünlerini distribütörleri kanalıyla tüm dünyada satabilmektedir. UTL SKIPER çok çeşitli tekne donanım malzemeleri üreten BSI şirketinin “Direk donanımlarını” yani karbon ve alüminyum direkler için üretilen tel ve çubuk çarmıkların-ön ve kıç ıstralyaların-liftin ve ara bağlama sistemlerinin satışından yetkili kılınmıştır. Satış sonrası senelik kontrol ve bakım-yenileme sistemleri ile müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Bugün BSI 100 kişiden fazla personeli ile,Danimarka/Haderslev – Florida – Rhode Island gibi fabrika ve satış merkezleri ile 10.000 metrekareye yakın kuruluşlarıyla senelik satışları 16 milyon Eurolara gelmiş konusunda dünya markası olmuş bir teşkilattır. Teknolojik gelişmelere ayak uydurabilmek ve de piyasalarda sahip olduğu rekabet gücünü koruyabilmek için BSI araştırma-mühendislik-dızayn ve üretim konularında uzun vadeli yatırımlar yapmaktadır. BSI Superyat projelerinin, yelkenli tekne üreticilerinin, dızaynerların ürün kalitesi ve güvenilirliği ile sektörün aranan markası olmuştur.

Cariboni
Cariboni

Cariboni firması, 1984 senesinde çok tecrübeli bir İtalyan yelken yarışcısı Giovanni Cariboni tarafından kurulmuştur. Yelken teknelerindeki mevcut yüksek kuvvetlerin rekabet gücünü arttıracak hidrolik sistemler ile elleçlenmesini düşünmüş ve teknolojisini, zamanla, bugünkü yüksek teknoloji dizaynlarına kadar geliştirmiştir. İlk önemli projesi 1992 senesinde başladığı "Wallygator" projesidir. Bugün, Amerika Kupası, Vendee Globe, Volvo Ocean ve TP 52 gibi kupa tekneleri, genelinde Cariboni ürünleri ile donatılmıştır. Bunun en göze batan örnekleri 2009 senesindeki; Cariboni'nin BMW Oracle Racing'in resmi tedarikçisi olması, Louis VİTTON Thropy'de, İTA 90 ve İTA 99'un Cariboni sistemleri ile donatılmış olması, Volvo Ocean galibi Ericsson 4'ün Cariboni sistemleri ile donatılmış olması, IMOCA 60 Dünya Şampiyonu "Safran" teknesinin Cariboni sistemleri ile donatılmış olmasıdır.

Future FIbres
Future FIbres

Future Fibres firması PBO adını verdiğimiz elyaftan yapılan direk donanım firmalarının şu anda dünya lideridir. Direklerin donanımları adını verdiğimiz çarmıhlar, ön ve arka ıstralyalar, diagonal adını verdiğimiz çapraz çarmıhlar ve diğer tel donanımlar son senelerde örgü tel ve çubuk tel yerine PBO adı verilen elyaftan üretilmeye başlanmıştır. Son derece mukavim olan bu malzeme teknelere hafifl malzeme oluşları dolayısıyla çok büyük stabilite avantajları sağlamaktadır. Örgü ve çubuk telden yapılan donanımın ağırlığından yaklaşık %85 hafif olmaktadır. Bunun yanısıra henüz 5 senelik bir üretim ve kullanım yaşına rağmen malzeme ömrünün sınırsız olduğu belirtilmektedir. Ayrıca donanım özelliği dolayısıyla çarmıh ayaklarının kullanılmaması, gurcata bağlantılarının kendi bünyesinde oluşu ayrı bir hafiflik ve de rüzgarı engellememe özelliği getirmektedir.

Karver
Karver

Karver son zamanların Fransa'dan çıkan çok önemli bir aksesuar firmasıdır. Özellikle makaralar ve förlinkler ihtisaslaştıkları ürünlerdir. Kullandıkları malzeme ve tasarımları itibarıyla hafif ve yüksek mukavemete sahip ürünler yapılmaktadır. Ölçülerinin küçük ve yüksek kuvvetlere dayanıklı ürünler olmaları Karver markasının yarış tekneleri tarafından yoğun olarak kullanımını sağlamıştır.

OH Marine
OH Marine

OH Marine Equipment 40 yıldan fazla süredir yüksek kaliteli aluminyum ve çelik tekne fittingleri üreten Danimarka’lı güverte donanımları imalatçısıdır. Günümüzde ürün yelpazesi makaralar, arabalar, genoa ve anayelken rayları ve özel üretim ürünlerinı kapsar. Sürekli gelişim ile yeni ürünler tasarlanmakta ve üretilmektedir. Bunların en yenisi de 25mm vardevelalar için furling iplerine yön veren makaralardır . Yakın geçmişte 35 ve 45 mm boyutunda iki yeni yüksek performans yarış makaraları , yeni spinaker gönderi alt-üst sistemi, standart araba sistemleri yerine yeni arabalar pazara sunuldu. Bunların dışında Yüksek Performans Serisine 35, 45, 57, 75 & 100 mm boyutlarında makaralar ve 3 veya 4 ipli bumba üstüne yeni “lazy jack” takımları ile güvenlik sistemleri de ilave oldu. Geniş ürün yelpazesi 120ft büyüklüğe kadar tekneler için 20.000kg kırılma güçlerine kadar dayanıklı ekipmanlar sunmaktadır.

Reckman
Reckman

Reckman.firması 1892 senesinde Hamburg’un Altona bölgesinde bir küçük atölye ile üretime başlamıştır.O tarihten itibaren yelkenciliğin ve yatçılık sektörünün bir kalite,süreklilik ve yaratıcılık sembolü olmuştur. Araştırma-geliştirme ve mühendislik yatırımları en büyük hedefleri olmuştur. Dolayısıyla ürün çeşitliliğini ve teknolojilerini sürekli geliştirmişlerdir. 1973 senesinde ilk Admiral’s Cup teknesinin direği yapılmış ve kısa zaman içinde Reckmann direkleri tüm dünyaya yayılmıştır. 1980’lerden itibaren ana yelken ve genoalar için elle kumanda edilen ve hidrolik sarma (furling) sistemleri üretimi başlamıştır. Reckmann bu ürünlerinde de çok kısa bir zaman içinde kaliteleri ve de işleyiş performansları ile çok başarılı olmuştur. Bu ürünler Reckmann’ı öncelikle tercih edilen bir marka haline getirmiştir.Hatta bu başarılı ürün üretimi Reckmann’ı Nautor Swan ‘ın sarma sistemlerinde standart ekipmanı haline getirmiştir. 1990 ‘lardan itibaren RF 90 modelleri ile Reckmann artık superyatların değişmez markası haline gelmiştir. Bugün Reckmann deniz ve yat ekipmanları firması paslanmaz,alüminyum ve karbon ürünleriyle, sürekli yenilenen teknoloji ve dızayn çalışmalarıyla ürün modellerini tartışılmaz hale getirmiştir.

Ronstan
Ronstan

Ronstan bir Avusturalya firmasıdır. Baştan sona dızaynları ile üretim ve dağıtımları ile kendi ülkesinin rakipsiz ismidir. Şirket merkezi Melbourne olup Avusturalya ve Dünya talepleri diğer kendi ülkelerindeki Sydney-Brisbane ve Perth ofisleriyle desteklenir. Uluslararası piyasalarda RONSTAN ilk üç üretici arasında yer almaktadır. Başlıca Amerika, İngiltere, Yeni Zelanda ve Danimarka’da ihracat merkezlerini ve depolarını kurarak toplam 45 ülkede başarılı olarak çalışmaktadırlar.UTL SKİPER Ronstan firması ve ürünlerini Türkiye’de “büyük tekne projelerinde” temsil etmektedir. Ronstan yelkenli tekne donanım malzemelerinin yanısıra başta liftin ve diğer bağlantı aksesuarları olmak üzere direk donanım malzemeleri ürünleri üretimi ile de ön plandadır.

Maritimo Oceans Apart
Maritimo Oceans Apart

AVUSTURALYA yaklaşık 36.000 mil sahil şeridi uzunluğuyla dünyanın en ileri tekne inşaatlarının yapıldığı bir ülkesi haline gelmiştir.Şüphesiz ki ada sahipolduğu coğrafi konumu ile lüks motoryatların Merkezi haline gelmiştir.Bill Barry – Cotter 40 yıllık tecrübesi ve dızaynırlığı ile Avusturalya’nın en ileri tekne inşaatçısı ödülüne layık görülmüştür.Mükemmel mühendisliği ve istisnai bir inşaat/dızayn yaratıcılığıile Maritimo markasını ve bir lüks motoryat modelleri koleksiyonunu oluşturmuştur.

Rondal
Rondal

Custom superyachts deserve the finest components and fittings, built to the highest quality, and future-proofed by unrivalled innovation and expertise. Rondal is internationally recognised for the quality and advanced design engineering of its custom superyacht solutions across a broad spectrum of products and services.

Southern Spars
Southern Spars

Southern Spars specialises in the design and construction of carbon fibre spars and components, rigging and rig servicing. As the industry pioneer, Southern Spars built its first carbon spar in 1990. Since then the company has pursued a passion for delivering world class cruising and racing spars, carbon rigging and service.

Sparcraft
Sparcraft

Sparcraft has been associated with engineering excellence and innovation in the marine industry for over 50 years, specialising in the design, engineering and manufacture of masts, booms and rigging systems of the highest quality.

Gori Propeller
Gori Propeller

Gori propeller ApS develops, manufactures and markets the Gori propeller. The first Gori propeller was introduced to the market in 1975, over 40 years ago. Since that time the Gori propeller has amassed a record and reputation unmatched throughout the world of propellers.

Lancelin
Lancelin

Our ropes, either braided or twisted, have been shown to effectively meet the specialized needs of the market. Our extensive experience, attention to the most innovative raw materials and the desire to develop new products, due to the Lancelin Corderie a privileged partner in the search for high technology.

Outremer Catamaran
Outremer Catamaran

The first Outremer sailed in 1985 designed and built around a singular vision: to produce fast, seaworthy, and simple boats for people who go places.. The vision was very clear at the start and has remained unaltered ever since. To maintain this vision and move forward, the company has been built around solid values.

Garcia Yachting
Garcia Yachting

Garcia Yachting’s experience is second to none in the construction of custom 50 to 115 feet luxury aluminium sailing yachts. These exclusive handmade yachts represent the top of the range of the French yachting industry.

Allures Yachting
Allures Yachting

The yacht designing is given to Berret- Racoupeau Yacht Design which has been working for 20 years for the most important yards. It has developed an expertise in ocean-going yachts - notably aluminum hulled ones. It also specializes in centerboarders.

G-Force Yachts
G-Force Yachts

Since the start of G-Force Yachts in 2004, we have been widely considered as the leading expert in producing and developing high performance sailing yachts, which are true world-beaters in their segment. G-Force Yachts is a Dutch company.

Mares Catamarans
Mares Catamarans

MARES which translates as the “Sea” was founded back in 1982 by a businessman who had a passion for fishing and a vision of the future. While in New Zealand, an area where seven-foot seas are the norm, he took notice of a particular catamaran design that flawlessly handled the harsh sea conditions.

Italia Yachts
Italia Yachts

Behind the brand Italia Yachts there are persons. With their experience and passion they think, desig and build sailboats. With their values they offer the boats to the public, personally involved in meeting all requirements and special requests of their customers.

İntrepid Powerboats
İntrepid Powerboats

Talk is cheap, but Intrepid has been delivering on its promises of leadership and innovation in performance, comfort and safety since launching our first boat in 1983. The fused hull and deck of that show-stopping 30-footer was built with a core composite system enhanced by the industry’s first vacuum-bag infusion molding process, a breakthrough which resulted in a lighter, stronger hull for a faster, smoother, more fuel-efficient ride. Just the first of an endless series of industry-leading advances in nautical design, engineering and fabrication techniques to come, it also established Intrepid as an entirely different brand of boat builders and luxury powerboat retailers.

Broşür bulunmamaktadır.
Video bulunmamaktadır.
Seçtiklerimi karşılaştır
Command item
  
İlan No BaşlıkLokasyonTarihFiyat
Data pager
123
12637

Mares 65 Sky Lounge
Mares

Boy : 0.00 mt
Yıl :2020

İstanbul 2/7/2020 2,900,000 $
12636

Mares 645
Mares

Boy : 0.00 mt
Yıl :2020

İstanbul 2/7/2020 2,800,000 $
12626

Mares 45 Motoryacht
Mares

Boy : 13.59 mt
Yıl :2020

İstanbul 2/7/2020 975,000 $
12112

X-Treme 37
G-Force Yachts

Boy : 11.30 mt
Yıl :2020

İstanbul 2/7/2020 249,500 €
12625

Mares 45 Fly Yacht Fish
Mares

Boy : 13.59 mt
Yıl :2020

İstanbul 2/7/2020 1,025,000 $
12111

X-Treme 32
G-Force Yachts

Boy : 9.95 mt
Yıl :2020

İstanbul 2/7/2020 128,750 €
12110

X-Treme 26
G-Force Yachts

Boy : 7.85 mt
Yıl :2020

İstanbul 2/7/2020 30,000 €
12109

Rebel Dinghy
G-Force Yachts

Boy : 4.32 mt
Yıl :2020

İstanbul 2/7/2020 6,350 €
11834

Italia 10.98
Italia Yachts

Boy : 11.29 mt
Yıl :2020

İstanbul 2/7/2020 169,000 €
11837

Italia 15.98
Italia Yachts

Boy : 16.60 mt
Yıl :2020

İstanbul 2/7/2020 690,000 €
11833

Italia 9.98
Italia Yachts

Boy : 10.30 mt
Yıl :2020

İstanbul 2/7/2020 119,000 €
11836

Italia 13.98
Italia Yachts

Boy : 14.40 mt
Yıl :2020

İstanbul 2/7/2020 359,000 €
11835

Italia 12.98
Italia Yachts

Boy : 12.98 mt
Yıl :2020

İstanbul 2/7/2020 279,000 €
11832

Garcia Exploration 52
Garcia Yachting

Boy : 16.65 mt
Yıl :2020

İstanbul 2/7/2020 730,000 €
11831

Garcia Exploration 45
Garcia Yachting

Boy : 1.88 mt
Yıl :2020

İstanbul 2/7/2020 469,000 €
İlan Türü
Kategori
Filtrele
Ekipman İlanları
Command item
  
İlan No BaşlıkLokasyonTarihFiyat
Kayıt Bulunamadı
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint