Satılık Tekneler

Uçak Gemisi Onarımı İçin, 30 Milyon Dolar Bütçe Talebi
7/26/2018 Uçak Gemisi Onarımı İçin, 30 Milyon Dolar Bütçe Talebi Amerikan Donanması, Gerald R. Ford uçak gemisinin onarımı için kongreden 30 milyon dolar ek bütçe talep etti. 

Kara kuvvetleri, hava kuvvetleri ve donanma için belirlenen ayrıca kongre tarafından onaylanan 4,7 milyar dolarlık yüksek öncelikli savunma projeleri fonlamasına, 13 milyar dolar değerindeki uçak gemisinin onarımı için 30 milyon dolar ek bütçe talep edildi. Talep, dört ayrı savunma komitesinin de yer aldığı kongreden geçmek zorunda. 

Gerald R. Ford

Dev uçak gemisinin üreticisi Hungtington Ingalls Industries, itiş sisteminin üreticisinin orijinal parçalarında meydana gelen uyumsuzluk nedeniyle sistemlerin hasar gördüğünü açıkladı. Kritik bir itiş sisteminde oluşan arıza neticesinde Ford, Ocak ayında denize açıldığından kısa bir süre sonra karaya geri dönmek zorunda kalmıştı. 

Kaynak: Bloomberg
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.