Satılık Tekneler

Tommaso Spadolini’nin 90 Metre Konsepti
1/17/2023 Tommaso Spadolini’nin 90 Metre Konsepti Tommaso Spadolini konsept

Ünlü İtalyan yat tasarımcısı Tommaso Spadolini, 90 metrelik süperyat konseptinin detaylarını paylaştı. Sportif bir görünüme sahip olan tasarım, güçlü çizgileri ve denize yakınlığıyla dikkat çekiyor. 

Tommaso Spadolini konsept

Üst güverte ile ana güverteyi ayıran iki güçlü iç bükey çizgi, tasarımın baş döndürücü hatlarının temelini oluşturuyor. Tasarımı hakkında konuşan Spadolini, tasarımı talep eden müşterisinin kişiye özel alanlara önem verdiğini ve bunun için merdivenlerin kapalı merdiven boşluklarında yer almasını, mürettebat bölümlerinin de tamamen ayrılmasını sağladıklarını belirtti. 

Tommaso Spadolini konsept

Master suit’de 270 derecelik manzara açısı sağlanmış. İki ayrı banyo, oda biçiminde gardıroplar, şarap mahzeni ve puro salonu tekne sahibi güvertesini oluşturuyor. Tasarımın göze çarpan unsurlarından biri de, üst güvertedeki dışa doğru genişleyen açık yan güverteler. Bu yan güvertelerin altında kalan ana güverte kısımlarında, VIP kamaralara fazladan alan sağlanış. Süperyatın ana güvertesinde toplam 6 misafir kamarası bulunuyor. 

Tommaso Spadolini konsept

Süperyatın plaj kulübü alanı 150 metrekare. Dışa doğru açılan çift balkon ile bu alan sağlanırken, alt güverte ve ana güvertenin üstünde kalan bu güverte katında spor salonu, bar, sauna ve masaj bölümleri yer alıyor. 

Tommaso Spadolini konsept

9 kişilik sinema salonu, 200 metre karelik güneş güvertesi, güneş güvertesinde yüzme havuzu mevcut. Baş üstü güvertesinde de helikopter pisti yer alıyor. 

Tommaso Spadolini konsept
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.