Satılık Tekneler

Tommaso Spadolini’nin 43 Metrelik Çizimi
6/26/2019 Tommaso Spadolini’nin 43 Metrelik Çizimi İtalyan tasarımcı Tommaso Spadolini, 43 metrelik yeni süperyat tasarımını paylaştı. Tecrübeli bir yat sahibi tarafından çizdirilen tasarım, müşterinin hali hazırda sahip olduğu 36 metrelik süperyattan büyük ve 45 metre sınırının altında kalmak üzere talep edildi. 

Spadolini’nin 43 Metrelik Çizimi

Spadolini, Avrupalı müşterisinin kendisinin daha önceki bir tasarımı olan 45 metrelik Aslec 4’ten etkilendiğini ve ona benzer bir profil istediğini şu sözlerle açıkladı; ''Kendisi, 2012’de Rossinavi tarafından yapımı tamamlanan bu tasarımın, küt burun yapısı ve alçak üst binasından gerçekten etkilendi. Ek olarak özel talepleri de oldu. Bunların başlıcaları, gölgelikli ve ana güvertenin kıçında konumlanacak açık kokpit ve deniz manzarasını hiçbir yerde etkilemeyecek vardavelalar.''

Spadolini’nin 43 Metrelik Çizimi

Uzun mesafeli seyirlere uygun ve buz sınıfı gövdeye sahip olacak şekilde tasarlanan süperyat, lüks bir explorer tipinde ortaya çıkarılacak. Süperyat 5,5 metrelik iki adet servis botu taşıyabilecek. 

Süperyatın misafir kamaraları alışılagelmiş biçimde düzenlenecek. Tekne sahibi kamarası ana güvertede konumlanırken, 4 adet misafir kamarası alt güvertede yer alacak. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.