Satılık Tekneler

Tezmarin, Lagoon World Escapade'in Türkiye ayağında Lagoon'un 40. yılını kutladı!
5/24/2024 Tezmarin, Lagoon World Escapade'in Türkiye ayağında Lagoon'un 40. yılını kutladı! Tezmarin, 17-18-19 Mayıs tarihlerinde 40 adet Lagoon katamaran ile, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’mızı ve Lagoon’un 40. yılını Göcek’te kutladı.

Lagoon World Escapade

Tezmarin, tüm dünyada eş zamanlı düzenlenen Lagoon World Escapade’in Türkiye ayağında, 40 adet Lagoon katamaran ile Göcek’te Lagoon’un 40. yılını kutladı!

Dünya çapında aynı anda 30 Escapade!
400’den fazla Lagoon aynı anda!
Lagoon 40'tan SEVENTY 8'e kadar tüm yeni ve eski Lagoon serisi ile
2400’den fazla Lagoon katılımcısı 40. yılı hep birlikte kutladı!
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı korteji akabinde yapılan saygı çemberi ile etkinlik sona erdi.

yelken yarışı

Tezmarin, Lagoon’un 40. yılına özel dünyanın dört bir yanında eş zamanlı düzenlediği Lagoon World Escapade’in Türkiye ayağında, 40 adet Lagoon katamaran 250 kişilik katılımcısı ile Adaia Göcek’te bir araya getirdi. Karayipler'den Akdeniz'e, Avustralya’dan Pasifik’e kadar 25 ayrı ülkede, aynı anda 30 Escapade etkinliği ile gerçekleştirilen Lagoon 40. yıl kutlamaları, Türkiye’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile birleşerek büyük bir şölene dönüştü.

sup yarışı

Lagoon Escapade’in ilk günü, Adaia’da özel etkinliklerle dolu bir programla başladı. Ardından katılımcılar, Lagoon Marka Direktörü Thomas Gailly, Tezmarin Genel Müdürü Bilge Hergüner ve Tezmarin Lagoon Satış Müdürü Osmancan Erşahin’in konuşması ile başlayan skipper toplantısında bir araya geldi. Günün ilerleyen saatlerinde, DJ David Şaboy’un eşsiz performansıyla renklenen Happy Hour akabinde Lagoon sahipleri, lezzetli yemekler ve hoş sohbetler eşliğinde akşam yemeğinde buluştular. Bu dolu dolu geçen ilk gün, Lagoon Escapade’in unutulmaz başlangıcını müjdeledi.

batık hamam yürüyüşü

Lagoon Escapade’in ikinci günü, Batık Hamam Koyu’nda gerçekleşen keyifli yürüyüş ile güneşi selamlayarak başladı. Günün enerjisini yakalayan Lagoon sahipleri, suyun üstünde adrenalin dolu anlar yaşatan stand up paddle yarışlarıyla eğlenceli dakikalar yaşadı.

Lagoon World Escapade

Günün en heyecan verici etkinliklerinden biri olan Lagoon 40. Yıl Yelken Yarışında mücadele eden ekipler, tatlı bir rekabet ile yarışı başarıyla tamamladılar. Beyaz Gece konseptiyle düzenlenen gecenin devamında gerçekleştirilen ödül töreninde, yarışlarda derece alan katılımcılara ödülleri takdim edildi ve 18 Mayıs gecesi Deniz Sipahi konseriyle muhteşem bir şekilde son buldu.

ödül töreni

Göcek koylarında, 40 adet Lagoon katamarandan oluşan kortej ve saygı çemberi ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı büyük bir coşkuyla kutlandı.

19 mayıs korteji 19 mayıs korteji

Lagoon Escapade’in üçüncü günü, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, 40 adet Lagoon katamaran korteji ile denizde büyük bir coşkuyla kutlandı. Görkemli çift gövdeli katamaranlar, Türk bayraklarıyla donatılarak, denizde muhteşem bir görsel şölen oluşturdu. Katılımcılar, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın coşkusunu Göcek koylarında doyasıya yaşadılar. Kortejdeki yatlar, birlik ve beraberliğin simgesi olarak denizdeki gençlik ruhunu en yüksek perdeden temsil etti. Bu özel coşkulu kutlama etkinliğin unutulmaz anları arasında yerini aldı. 

Lagoon World Escapade

Tezmarin, deniz tutkunlarını bir araya getirerek unutulmaz bir deneyim sunarken, aynı zamanda 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı da en coşkulu şekilde denizde kutlama fırsatı sundu. Renkli etkinliklerle ve keyifli yarışlarla dolu üç gün, katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı. Lagoon Escapade Türkiye, Lagoon Catamarans’ın 40. yıl kutlamaları kapsamında düzenlenmiş olup, unutulmaz anılarla dolu muhteşem üç günün sonunda, gelecek etkinliklerde tekrar buluşmak üzere sona erdi.

Lagoon World Escapade

Lagoon 40. Yıl Yelken Yarışı Sonuçları:

Kategori I
Birinci Sky Thunder teknesi (Lagoon 46)
İkinci Signora Fabbro teknesi (Lagoon 46)
Kategori II
Birinci Winds of Daphne teknesi (Lagoon 46)
İkinci Delise teknesi (Lagoon 450)
Üçüncü Swice teknesi (Lagoon 50)
Kategori III
Birinci XENA teknesi (Lagoon 52F)
İkinci Subukos teknesi (Lagoon 560)
Üçüncü Daisy teknesi (Lagoon 620)

40.yıl plaketleri

www.tezmarin.com 
www.catamarans-lagoon.com 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint