Satılık Tekneler

TAYK – Eker Olympos Regatta
7/27/2021 TAYK – Eker Olympos Regatta TAYK – Eker Olympos Regatta’nın Moda-Tirilye-Moda etapları bir yıllık aranın ardından yeniden düzenlenecek.

TAYK – Eker Olympos Regatta

Covid-19 salgını sebebiyle 2020 yılında sadece İstanbul’da Boğaziçi yelken yarışı olarak gerçekleştirilen TAYK – Eker Olympos Regatta; Bursa’da yelkenciliği geliştirmek, İstanbul ve Bursa yelkencilerini buluşturmak amacıyla klasik rotasına yani Bursa’ya geri dönüyor. 

Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü tarafından Eker Süt Ürünleri ana sponsorluğunda, Bursa Yelken Kulübü ve Moda Deniz Kulübü iş birliğinde gerçekleştirilen bu önemli yarış, 2021 yılında 20-21-22 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek. 

TAYK – Eker Olympos Regatta

Yine üç etap şeklinde organize edilecek TAYK – Eker Olympos Regatta’nın etap programı ise şu şekilde olacak:
* 20 Ağustos 2021 Cuma: Moda – Tirilye
* 21 Ağustos 2021 Cumartesi: Tirilye Koy Yarışları
* 22 Ağustos 2021 Pazar: Tirilye – İstanbul

Yelkencilerin tekne üstünde dört mevsimi yaşamasıyla fark yaratan TAYK – Eker Olympos Regatta’da, yine onlarca takım zirveye ulaşmak için rüzgarı en iyi şekilde hissetmeye çalışacak. 

Yelkencilerin yetenekleri ve zekaları sayesindeki, doğa şartlarıyla mücadele etmesine olanak tanıyan yarışa katılacak takımların sınıflandırması ise, yine IRC 0, IRC I, IRC II, IRC III, IRC IV ve Gezi şeklinde olacak.

TAYK – Eker Olympos Regatta

Organizasyonun ana sponsoru Eker de, “Eker Efsane Ladies” ve “Eker 40” olmak üzere iki farklı yelken takımıyla yarışa renk ve heyecan katacak.  

TAYK – Eker Olympos Regatta 2021’in kayıtları ise, kayıt işlemlerinin başlamasının ardından web sitesi üzerinden gerçekleştirilebilecek.

www.tayk.org.tr
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint