Satılık Tekneler

Tam Elektrikli ve Sürdürülebilir Sarvo 37!
7/29/2019 Tam Elektrikli ve Sürdürülebilir Sarvo 37!
Fosil yakıt bağımlılığından uzaklaşmaya çalışan ve git gide alternatiflere daha fazla ulaşan yat endüstrisinde, Sarvo 37 yeni bir sayfa açacak. Tamamen elektrik gücüyle ilerleyen Sarvo 37, geri dönüşümden kazanılan malzemelerden üretilmek üzere tasarlandı. 

Sarvo 37

Sarvo Marine markasının kurucusu Sarvo Breckling tarafından tasarlanan Sarvo 37’nin teknik arka planında, Jonas Voss imzası var. Dünyanın önde gelen süper otomobilleri Königsegg, Ferrari’nin La Ferrari modeli ve Porsche’nin Project E gibi modellerinin elektrik sistemlerini geliştiren Voss, Danimarkalı Sarvo Marine’in teknik bölümünün başına geçti.

Sarvo 37

Minimalist ve şık İskandinav tasarımını geri dönüştürülmüş malzemelerle birlikte elektrik sistemleri ve batarya paketleriyle bir araya getiren Sarvo 37, ‘sürdürülebilir yatçılık’ fikrini merkezine alan bir tasarım. Çevre dostu, ‘deniz alüminyumu’ olarak anılan 8 mm gövdeden inşa edilecek olan Sarvo 37’nin güvertesinde kullanılan malzemelerin %80’i, geri dönüştürülmüş plastik. 

Sarvo 37

Tamamen elektrik gücüyle çalışan Sarvo 37, adeta ‘çıt çıkarmadan’ 70 knot sürate erişebiliyor ve 20 knot süratle 102 deniz mili menzil sunuyor. Fiyatı 1 milyon 370 bin Euro olan Sarvo 37, sadece 5 saatte tamamen şarj olabiliyor. Boyu 11 ise metre.

Fotoğraflar : Sarvo Marine
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.