Satılık Tekneler

Tactical Custom’dan Fast Pilothouse Columbia
26.04.2018 Tactical Custom’dan Fast Pilothouse Columbia Tactical Custom Boats, 77 feet’lik süratli gövde yapısına sahip motoryatın yapımına başladı. Bill Prince tasarımı motoryat, model ismi olan Fast Pilothouse Columbia’dan da anlaşılacağı üzere güçlü motorları ve etkileyici süratleriyle öne çıkacak. Firma, motoryatın maksimum süratinin gizli tutulduğunu açıkladı.

Fast Pilothouse Columbia

British Columbia’da inşa edilecek olan motoryatın, 2019’da deniz testlerine başlaması planlanıyor. Üreticinin ‘Tactical Tough’ olarak adlandırdığı güçlü gövdesi, alüminyumdan inşa edilecek. Motoryatta aynı zamanda karbon fiber parçalar kullanılacak. Gyrostabilization sistemler ve süspansiyonlu koltuklara sahip olacak olan motoryat, aşırı yüksek süratlere uygun olarak donatılacak.

Fast Pilothouse Columbia.

Fast Pilothouse Columbia’da, açık plan kokpit ve mafsallı kıç platformu tasarlanmış. Bu platform sayesinde, servis botu ve su sporları oyuncaklarını suya indirip almak hayli kolaylaştırılmış. 

Daha önce bu boyutlarda bir motoryatta hiç yer almamış özelliklerle donatılan 77 feet’lik tasarım, agresif ve askeri siluetiyle görenleri kendine hayran bırakacak. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.