Satılık Tekneler

Süperyat Triple 8; 12.950.000 Dolar’dan Satıldı
8/18/2018 Süperyat Triple 8; 12.950.000 Dolar’dan Satıldı Tam boyu 43,4 metre olan süperyat Triple 8, 12 milyon 950 bin Amerikan Doları’na satıldı. 

Triple 8

Önceki ismi Caneli olan, yarı deplasman çelik gövde ve alüminyum üst binadan inşa edilmiş süperyat 2009’da suya inmişti. Danimarkalı üretici Royal Denship tarafından yapılan Triple 8’in tasarımını Diana Yacht Design yaptı. 

Triple 8.

Dengeleme sistemleri ve sıfır-sürat dengeleyicileriyle donatılmış olan Triple 8, emsallerine göre çok daha konforlu seyirler sunarken aynı konforu demirdeyken de misafirlerine yaşatıyor. Tam olarak 75 bin 830 litre yakıt kapasitesi sayesinde, 3915 deniz mili menzile sahip. Maksimum sürati 14 knot, seyir sürati ise 12 knot.

Triple 8..

Triple 8’in iç mekanını, İtalyan tasarım stüdyosu Michela Reverberi yaptı. İtalyan işçiliğini nötr renklerle birlikte sunan iç dekorasyondai işlemeli meşe ağacı ve açık renk mobilyalar dikkat çekiyor. 

Triple 8,

Süperyatın dikkat çekici özelliklerinin başında, 16 metrelik güneş güvertesindeki spa havuzu ve açık hava sineması geliyor. Bu güvertede aynı zamanda geniş güneşlenme minderleri ve wet bar da yer alıyor. 

Triple 8,,
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.