Satılık Tekneler

Süperyat Kupası Palma Birincisi Ganesha!
7/5/2022 Süperyat Kupası Palma Birincisi Ganesha!

Ganesha

46 metrelik Vitters yapımı yelkenli süperyat Ganesha, The Superyacht Cup Palma’nın genel klasman birincisi oldu. Organizasyon yetkilileri tarafından ‘mümkün olabilecek en küçük farkla’ kazandığı açıklanan Ganesha; 43,6 metrelik J Class Svea ile puan puana kaldı ve son yarışında elde ettiği birincilik sayesinde kupanın sahibi oldu.Dört gün süren yarışlarda kıyasıya mücadeleler yaşandı. Çok yakın neticelerin alındığına değinen Ganesha dümencisi Alex Pamment; ‘Dün sadece bir saniye farkla ikinci olduk. Bugün ise rüzgar lehimize esti ve gereken zafer için gerekli sonucu alabildik. Taktisyenler için oldukça zorlu bir yarıştı ama doğru kararları verebildik’ dedi. 

The Superyacht Cup Palma

Nefes kesen yelkenli süperyatların mücadelesi Palma Körfezi’nde gerçekleşti. Çarşamba günü başlayan yarış haftasının ilk gününde iki adet orsa-pupa yarış yapıldı. 10-14 knot aralığında esen rüzgarda, mükemmel koşullarda yapılan yarışlar birçok geçişe sahne oldu. J Class’da sınıf birincisi yine saniyelerle Svea oldu. 

The Superyacht Cup Palma

Genel klasman sonuçları:

1. Ganesha
2. Svea
3. Savannah
4. Ranger
5. Kiboko Tres

Ganesha

6. Pattoo
7. Velsheda
8. Archelon
9. Topaz
10. Rose
11. La Belle


The Superyacht Cup Palma

www.thesuperyachtcup.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint