Satılık Tekneler

Süperyat Katara
2/2/2015 Süperyat Katara
Süperyat Katara Dünya'nın en büyük süperyatlarından biri. 2010 yılında Lurssen tersanesinde üretilen süperyat, Katar Emiri’nin.

Süperyat Katara

Espen Oeino tarafından çizimi yapılan süperyatın, iç dekorasyonundaki imzası Alberto Pinto'ya ait. Katar Emiri Sheikh Hamad bin Khalifa al-Thani’ye ait olan süperyatın içinden, neredeyse hiç bir görüntü veya bilgi tam olarak bulunmuyor. Dışarıdan çekilen fotoğraflardan anlaşıldığı kadarı ile, ana salonu teknenin iki katının tam yüksekliğini kullanıyor. 124 metre uzunluğundaki Katara Dünya'nın en büyük yatları arasında ilk on içine girmese de, şu anda 14. sırada bulunuyor. Ancak genişliği ve yüksekliği de hesaba katıldığında daha üst sıralarda yer buluyor.

Süperyat Katara Süperyat Katara

Yaklaşık 8.000 ton ağırlığı olan süperyat 20 knot maksimum hıza sahip. Katar bayrağı taşıyan Katara, Doha limanına kayıtlı görünüyor. Süper lüks yatın maliyet fiyatının 300 milyon USD olduğu tahmin ediliyor. Katara’nın Katara II isimli hizmet teknesi ise, Baia Yachts üretimi 24 metre uzunluğunda bir başka lüks yat.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.