Satılık Tekneler

Süperyat Ability Yeniden Satış Listelerinde
3/12/2019 Süperyat Ability Yeniden Satış Listelerinde SY_Ability

İtalyan tersane Baglietto tarafından inşa edilen ve 2004 senesinde suya indirilen 41 metrelik süperyat Ability, yeniden satış listelerinde.

SY_Ability-Deck

Eski adı RC olan süperyat, en son 2016 senesinde geçirdiği kapsamlı refitin ardından, 2019’da RINA özel anketine dahil olmuştu. Charter dünyasında hayli popüler bir seçenek olan süperyat Ability, yeni sezona tamamen hazır durumda. Ability için istenen liste fiyatı 9 milyon 500 bin Euro.

SY_Ability-Saloon

Toplamda 5 misafir kamarası bulunan Ability, 10 kişilik konaklama imkanı sunuyor. Master süiti ana güvertede konumlanan süperyatta, 3 adet çift kişilik ve 1 adet ikiz yataklı kamara mevcut. Master süit haricindeki bu diğer kamaraların tamamı, alt güvertede konumlanıyor.

SY_Ability-Bedroom

Ability’nin şık ve dikkat çekici dış tasarımını Spadolini tasarladı. Spadolini bu projeyi tamamlamak için, Studio Gagliardi ile birlikte çalışmıştı. Modern ve lüks iç mekanlarında, konfordan ödün vermeden tercih edilen mobilyalar ve tüm donanımlar, daha fazla sosyal ortam yaratabilmek için özenle seçilmiş.

SY_Ability-Bathroom

Maksimum 28 knot sürate erişebilen süperyat Ability’nin seyir sürati ise, 21 knot. Çift dizel 3700 beygirlik MTU makinelere sahip olan süperyat, yaz aylarında hızlıca sahil değiştirmek için ideal bir seçenek.

SY_Ability

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.