Satılık Tekneler

Sunseeker 65 Manhattan
10/22/2014
Southampton 2014 yat fuarında tanıtılan yeni Sunseeker Manhattan 65 motoryat, cam hakim tasarımıyla dikkat çekiyor. Bunun bir sonucu olarak güneş ışığını fazlasıyla iç mekana alıyor ve son derece ferah bir atmosfere sahip oluyor. Bunun dezavantajı ise fazla sıcaklarda güneş ışığından kaçınmak istenirse yaşanabilir. 
 


Motoryat'ta dört adet çift kişilik kabin bulunuyor. Dördüncü misafir kabini, diğerlerine göre küçük ve çift kişilik açılır kanepeye sahip. Ana güvertesindeki seviye farkı salon bölümüyle dümen ve mutfağın yer aldığı kısmı birbirinden ayırıyor.
 
Manhattan 65’te en çok söz edilmesi gereken unsurlardan birisi şüphesiz geniş flybridge’i. Konforlu oturma grubu, güneşlenme minderleri ile kullanışlı ve donanımlı sayılabilir.
 
Manhattan 65’in gücü çift Volvo 900 beygir IPS1200 makinelerden sağlanıyor. Manhattan 65, pod drive itiş sistemine sahip en büyük Sunseeker modeli olarak dikkat çekiyor. Diğer şaftlı motor seçenekleri ise MAN 1000bg, Cat 1150bg veya MTU 1200bg olarak sunuluyor.
 
Sunseeker 65 Manhattan
 
Yeni Sunseeker Manhattan 65’in Amerikan stili açık versiyonuda piyasaya çıkıyor.
 
 
http://www.sunseeker.com/


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.