Satılık Tekneler

Sparcraft markası, UTL Skiper ile Türkiye'de!
1/3/2020 Sparcraft markası, UTL Skiper ile Türkiye'de! Sparcraft’ın direk üretiminin yanı sıra, piyasaya sunduğu çok sayıda yüksek kalite arma donanımı ve güverte teçhizatı bulunuyor. Palanga sistemleri, baş istralya sistemleri, güverte ve özel tasarım donanımlar ile birlikte; balon teçhizatları, kilitler ve makaralar bu ürünlerin başında geliyor.

Sparcraft,

Sparcraft, 50 yılı aşkın süredir yelkenli tekne direği üretimini tasarım ve mühendislik anlamında da kendi geliştirerek yüksek kaliteyi garanti ediyor. Üretiminde bumba ve arma sistemleri de olan Sparcraft markası, üç ayrı üretim tesisine sahip. Yılda dört binin üzerinde direk imalatı kapasitesi mevcut. 

Sparcraft, Sparcraft,

Sparcraft; gezi ve performans sınıfı tekneler için S serisi, tek tip sınıflar için One Design, özel tasarım performans yelkenlileri için Grand Prix ve Furling Masts olarak dört ayrı kategori sunuyor. 

Bumba üretiminde, standart modeller ile birlikte özel tasarım ihtiyacına da cevap veren Sparcraft, alüminyum ve kompozit malzemeden çözümler sunuyor. 

Avrupa menşeili alaşımlardan üretilen arma ve arma donanımları da, Sparcraft’ın ürün yelpazesinin önemli bir kısmını oluşturuyor. Standart armalama, bağlantı parçaları, güverte bağlantıları, lifeline’lar bu ürün gamının öne çıkan kalemleri.

Sparcraft,

Tüm bunların ötesinde makaralar, kilitler, kıç istralya ayarlayıcıları gibi güverte teçhizatları da, Sparcraft markası tarafından sağlanıyor. Ek olarak palanga sistemleri ve parçaları, gönderler ve bowsprit’ler, baş istralya sistemleri ve ışıklar da Sparcraft’ın ürün yelpazesinin parçaları. 

 
UTL Skiper
Orhan Tüker
0 (533) 273 29 85

www.skiper.org

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.