Satılık Tekneler

Spadolini, 85 Metrelik Rosetti’nin Detaylarını Paylaştı
11.05.2018 Spadolini, 85 Metrelik Rosetti’nin Detaylarını Paylaştı Floransalı tasarımcı Tommaso Spadolini, sene başında açıkladığı 85 metrelik Rosetti konseptinin detaylarını paylaştı. Süperyat dünyasına atılım yapmayı planlayan ticari gemi tersanesi, Rosetti destek gemisi konseptiyle bu pazarda boy göstermeye hazırlanıyor.

Rosetti

Spadolini, yeni konseptinin iç düzenini meraklılarıyla paylaştı. Tasarımcı, süperyat destek gemisinin kesit görüntüsünü de ekledi. Paylaşımlarda, iki kata yayılmış olan tekne sahibi süiti ve kıç taraftaki helikopter pistinin arkasına gizlenmiş olan, süperyat beach club’ı dikkat çekti.

Rosetti.

Yeni konseptinin detaylarını paylaşırken, geleneksel expedition tipi yatlardan daha farklı bir tasarım ortaya çıkarmak için efor sarfettiğini belirten Spadolini şunları söyledi; ''Pazarı ince eleyip sık dokuyarak araştırdım ve makulen bir dış tasarım fikriyle çalışmaya başladım.'' 

Rosetti..

Büyük servis teknesi, yelkenli tekne ve çok sayıda su sporları oyuncağı taşıyabilecek alana sahip olan süperyat destek gemisinin, helikopter pisti de var. 2000 GT’nin üzerinde hacim sunan 85 metrelik konseptte, 4 katın tümüne erişim sağlayan asansör düşünülmüş. 

Rosetti,

4 adet MTU makineye sahip olmak üzere tasarlanan konsept, 20 knot sürate erişebilecek. Seyir sürati 15 knot olan Rosetti, 5500 deniz mili menzil sunuyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.