Satılık Tekneler

SilverYachts’dan 36M Katamaran SpaceCat
4/17/2019 SilverYachts’dan 36M Katamaran SpaceCat Avustralyalı üretici SilverYachts, 35,5 metrelik katamaran gövdeli motoryat projesini açıkladı. 

SpaceCat

Aluminyum süperyatlar üreten marka, Singapur Yat Fuarı’nda SpaceCat isimli yeni projesinin tanıtımını gerçekleştirdi. Markanın ‘Silver’ serisinin de tasarımcısı olan, Norveçli tasarımcı Espen Oino işbirliğiyle ortaya çıkarılan SpaceCat projesi, 13,3 metre genişliği ve düşük direnç gösteren gövde formuyla dikkat çekiyor.

Yüksek boy-genişlik oranı sayesinde, yüksek süratlerde dalga direncini azaltan bir yapı ortaya koyan SpaceCat, bu sayede daha verimli ve çevre dostu bir süperyat. Tersanenin şimdiye kadar ürettiği en yüksek boy genişlik oranını sunan SpaceCat, çok daha küçük motorlarla yüksek sürat ve menzil rakamları sunuyor.

SpaceCat

Toplamda 575 metre kare açık ve 300 metre kare kapalı yaşam alanlarıyla öne çıkan SpaceCat katamaran gövdeli süperyat; yüzme havuzu, geniş su sporları donanımları saklama alanı ve servis teknesi için ayrı bir güverte alanına sahip. 

SpaceCat

1 master kamara,2 çift kişilik kamara ve 2 ikiz yataklı kamarayla SpaceCat’in 10 kişilik misafir kapasitesi var. Mayıs 2019’da tersanenin Çin’deki yeni tesislerinde inşa edilmeye başlanacak olan süperyatın, maksimum süratinin 21 knot, seyir süratinin ise 16 knot olacağı belirtildi.

Fotoğraflar  : SilverYachts
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.