Satılık Tekneler

Seakart® 335 Jetbot
2/18/2019 Seakart® 335 Jetbot

Seakart® 335 Jetbot


Kategori C tekne olarak sınıflandırılan Seakart® 335, jet ski'in hızını ve heyecanını birleştiren eşsiz bir hibrittir. Şişme botun güvenliği ve konforu ile birlikte bu eğlence aracı, yat sahibi olup da demirlediğiniz bir koyda, biraz hareket ve biraz da heyecan isteyenler için idealdir.

Seakart® 335 Jetbot

Seakart® 335, plajlara ve koylara kolayca erişmenizi, gündüz - gece güvenle gezinmenizi ve ruh haliniz ne zaman isterse, yüzme molaları vermenizi sağlar. Güçlü jet motoru, Seakart®'ı inanılmaz derecede çok yönlü bir hale getirerek, sığ veya derin sularda emniyetli kullanmanızı sağlar. Küçük bir tekne olabilir ancak, sınırsız, agresif ve sıradışı bir alternatif olarak sunulmaktadır.

Seakart® 335 Jetbot

Seakart® 335 kompakt olmasına rağmen, hem ergonomik, hem de rahat ve konforludur. 5 kişiye kadar koltuk kapasitesi ile birlikte, bu güçlü makinenin tüm kontrolü elinizdedir. 

Seakart® 335 Jetbot

Jet Ski’lerin aksine Seakart® 335 kontrolden çıkmaz. Ayrıca yolcular arka arkaya bir sırada oturmaz. Bir kaza ya da çarpışma anında bile, fiberglastan mamul gövde ve teknenin etrafındaki şişirilen tüpler, koruyucu bir koza oluşturur. Denizdeki tüm sert ya da sakin havalarda bile, sizi coşturacak maceranın tadını çıkartabilirsiniz.

Seakart® 335 Jetbot

Tekneye Yamaha 180 hp jeti ile güç verilmiştir. 

Teknik Özellikler 
Boy :3,5 mt
En   :2,00 mt
Ağırlık :430 kg


Seakart® 335 Seakart® 335

 YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.