Satılık Tekneler

Sanlorenzo’dan SX72 Atılımı
16.05.2018 Sanlorenzo’dan SX72 Atılımı Geçtiğimiz yıl Cannes, Genoa, Düsseldorf ve Miami yat fuarlarında SX88 modeliyle elde ettiği muazzam başarının üstüne Sanlorenzo, yeni SX72 tasarımını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Sanlorenzo, 2017 senesinde SX88 modelinden tam 13 adet satmıştı. Tersane bu yatlardan 3 tanesini sahiplerine teslim etti.

Sanlorenzo’dan SX72

Bu sene 60. yılını kutlayacak olan Sanlorenzo, yeni ‘crossover’ tipi SX72 tasarımında, açık yaşam alanlarındaki yenilikçi yaklaşımıyla adından söz ettirecek. Zuccon stüdyosunun dış tasarımını yaptığı SX72'nin iç mekanlarını ise Piero Lissoni tasarladı.

Sanlorenzo’dan SX72.

Resmi olarak 2018 Cannes Yachting Festival’da tanıtılacak olan yeni model, başarılı SX88 modelinin tüm stil özelliklerine sahip olacak. Bunların başında ise şüphesiz, geniş açık yaşam alanları ve birbirine büyük camlarla bağlanan farklı bölümler geliyor. Yeni SX72’nin dikkat çeken özelliklerinden biri de, 18 metrekarelik geniş yüzme platformu.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.