Satılık Tekneler

Sanlorenzo ''SL90A'' Cannes Yachting Festival’da
9/7/2021 Sanlorenzo ''SL90A'' Cannes Yachting Festival’da İtalyan tersane Sanlorenzo; 27,6 metre boyundaki giriş sınıfı motoryat modelinin görsellerini tanıttı. Tüm dünyanın merakla beklediği Cannes Yachting Festival’da ilk render görsellerinin paylaşıldığı SL90A, asimetrik tasarımıyla dikkat çekiyor. 

Sanlorenzo ''SL90A''

Sanlorenzo’nun kendi tasarım ekibiyle, otomotiv tasarımcısı Chris Bangle ve Bernardo Zuccon işbirliğiyle ortaya çıkarılan tasarımın ana salonunda; iskele tarafta kullanılan tam boy camlar öne çıkıyor. Tekne sahibi süiti ana güvertede baş tarafta konumlanıyor. 4 misafir kamarası ise, motoryatın alt güvertesinde yer alıyor. Motoryatın başüstü güvertesi, tekne sahibi süitinden direkt ulaşılan özel bir bölüm olarak sunuluyor. Bu güverteden flybridge’e kadar uzanan ve akıcı şekilde tasarlanmış üst yapı 6,5 metrelik genişliğe oturtulmuş şekilde karşımıza çıkıyor. 

Sanlorenzo ''SL90A''

Çift MAN V12 dizel motorlarla donatılacak olan motoryat, 29 knot sürate çıkabilecek. Seyir sürati de 13 knot olacak. Edinilen bilgiye göre Sanlorenzo, SL90A tipi motoryattan hali hazırda üç gövde üretiyor. 

Sanlorenzo ''SL90A''
 
www.sanlorenzoyacht.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.