Satılık Tekneler

Sanlorenzo 72Steel’in Yapımına Başlandı
11/30/2022 Sanlorenzo 72Steel’in Yapımına Başlandı İtalyan tersane Sanlorenzo, şimdiye kadar inşa edeceği en büyük süperyat olacak olan 72Steel’in yapımına başladı. Projenin satışının açıklanmasının ardından bir yıldan daha kısa bir süre geçti. Sahibinin katıldığı özel törende, süperyatın teslimatının 2025’te gerçekleşeceği öğrenildi.

Sanlorenzo-72 steel

72Steel tasarımında Sanlorenzo ile birlikte Zuccon International ve Francesco Paszkowsjki Design iş birliği yaptı. Süperyatın ana güvertesi 5 misafir kamarası ile birlikte, misafirler için çeşitli salon alanları sunuyor. Tekne sahibi güvertesi ise köprü güvertesinin üst katında yer alıyor. Süperyatın en dikkat çekici özelliklerinden biri de, oldukça kapsamlı sağlık ve güzellik alanı.

Sanlorenzo’nun süperyat bölümü direktörü Antoio Santella, 72Steel’in tersanenin yeni baş rol oyuncusu olduğunu belirtti. Santella; “Hibrit dizel-elektrik motor sistemi, şirketimizin geleceğe dönük yapısını ortaya koyuyor. Sanlorenzo, yatlarının deniz ekosistemine etkisini minimize etmek için durmaksızın çalışıyor.” dedi.

Attila

Sanlorenzo’nun bu 72 metre boyundaki süperyat projesi, 2021 Aralık ayında Edmiston & Company aracılığıyla satılmıştı. Yeni 72Steel, tersanenin şimdiye kadar inşa etmiş olduğu en büyük süperyat olan Attila’dan 6 metre daha uzun olacak. 

 
www.sanlorenzoyacht.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.