Satılık Tekneler

RP-Nauta 100’ün Yapımı Sürüyor
1/24/2019 RP-Nauta 100’ün Yapımı Sürüyor Southern Wind tersanesi, 30,48 metrelik özel tasarım yelkenli yatın yapımına devam ediyor. Yarışçı bir gezi yatı olarak tasarlanan yelkenli, hareketli salma yapısına sahip ve karbon malzemeden üretiliyor. Yüksek performans amacı birinci planda tutularak tasarlanan yelkenlinin ağırlığı, 63 ton olacak.

RP-Nauta 100

Tasarımını Nauta Deisgn’ın gerçekleştirdiği RP-Nauta 100 isimli projenin mühendisliğini, Reichel Pugh Yacht Design firması üstlendi. Yapısal mühendisliğinde ise Gurit imzası var. 

RP-Nauta 100.

2017 senesinde tecrübeli bir yatçı tarafından ısmarlanan yelkenli RP-Nauta 100, sahibinin ‘agresif ve sportif görünümlü bir yüksek performanslı gezi teknesi’ talebi doğrultusunda hayata geçirildi. Dünyanın önde gelen süperyat regattalarında, güvenli navigasyon ve yarış performansı fonksiyonlarını yerine getirebilecek bir tasarım ortaya çıkarıldı. 

RP-Nauta 100..

RP-Nauta 100, modern güverte tasarımı, alçak bordası ve şık kokpit tavanıyla görenleri ilk bakışta etkileyecek bir süperyat. İç mekanında sahibinin isteği üzerine stüdyo alanına sahip salon, 3 misafir kamarası, baş tarafta tekne sahibi kamarası ve kıç bölümde mürettebat kamaraları düzenlendi. 

RP-Nauta 100...

İş akışında sırada gövde laminasyonu olan RP-Nauta 100’ün teslimatının, 2020 baharında gerçekleşmesi planlanıyor.

Fotoğraflar : Nauta Yachts

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint