Satılık Tekneler

Rossinavi ve Gian Paolo Nari’den Maverick 55 Konsepti
10/4/2017 Rossinavi ve Gian Paolo Nari’den Maverick 55 Konsepti
İtalyan tersane Rossinavi, Monaco Yacht Show’da Maverick 55 konsepti için tasarımcı Gian Paolo Nari’yle işbirliğine gittiğini açıkladı. Konsept olarak tasarlanan süperyat, ses getiren ortaklığın ilk ürünü olarak dikkat çekiyor.

Maverick 55

Explorer tipi bir süperyat olan Maverick 55 konsepti; 55,2 metrelik boy uzunluğuna sahip ve Arrabito Naval Architects tarafından geliştirilmiş gövde üzerine tasarlandı. Dikey pruvasıyla öne çıkan tasarım, zorlu deniz koşullarında rahatlıkla seyir yapabilecek bir yapıda. 

Maverick 55.

Katlanarak açılabilen beach club’ı ve ortasında yer alan merdivenle ulaşılabilen panaromik salonu, Maverick 55’in öne çıkan nitelikleri arasında. Üst güvertenin kıç tarafında helikopter pisti de mevcut. Konsept yatın üst güvertesinde büyük spa havuzu, ayrı bir bar bölümü ve gözlem güvertesine doğru yükselebilen teleskopik salon bölümü, öne çıkan diğer nitelikleri.

Maverick 55..

Maverick 55, 14 kişilik misafir konaklama kapasitesi sunuyor. Toplamda 7 misafir kamarası bulunan yatta 12 kişilik mürettebat kapasitesi mevcut. 

Maverick 55...

Çift Caterpillar 3512C makinelerle donatılmak üzere tasarlanan yatın maksimum sürati 16 knot. Seyir sürati olarak belirtilen 15 knot ie Maverick 55, 6 bin deniz mili mesafe katedebiliyor. Toplam yakıt kapasitesi 150 bin litre.

Maverick 55,


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint