Satılık Tekneler

Rosetti Superyachts’dan 48 Metrelik Konsept
17.04.2018 Rosetti Superyachts’dan 48 Metrelik Konsept İtalyan tersane Rosetti Superyachts, 2018 Palm Beach Uluslararası Yat Fuarı’nda, tasarımcı Tomasso Spadolini işbirliğiyle ortaya çıkardığı yeni konseptini tanıttı.

Rosetti Superyachts’dan 48 Metrelik Konsept

Geçtiğimiz yıl lanse ettiği 85 metrelik süperyat destek gemisi konseptinin küçük versiyonu olarak tasarlanan gemi, geniş lounge kulübü olan bir süperyat olarak da kullanılabiliyor. 

Rosetti Superyachts’dan 48 Metrelik Konsept.

Son derece denizci bir görüntü sergileyen tasarım, 500 grostonun altında kalan hacmiyle kullanışlı sınıfta yer alıyor. Yaklaşık 18 metrelik kıç güverteye sahip olan gemi, tüm yaşam alanlarının yanı sıra helikopter pisti için de alan sağlıyor. Süperyat versiyonunda ise, bu kısım sonsuz yüzme havuzu tasarımı olarak da satışa sunulabiliyor.

Rosetti Superyachts’dan 48 Metrelik Konsept..

5 kamaralı iç düzene sahip olan süperyatta 10 kişilik konaklama kapasitesi var. Tekne sahibi kamarası ana güvertede veya üst güvertede konumlandırılabiliyor. Her iki opsiyonda da kamaranın kıç tarafında özel güvertesi var.

Rosetti Superyachts’dan 48 Metrelik Konsept,

Çift pervaneli dizel itiş sistemiyle tasarlanan süperyat destek gemisinde, Caterpillar ve MTU makine seçenekleri sunuluyor. Rosetti’nin verilerine göre süperyatın maksimum sürati 16 knot, seyir sürati 14 knot.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.