Satılık Tekneler

Rosetti Superyacht’dan Uzaktan Kumandalı Navigasyon
8/8/2018 Rosetti Superyacht’dan Uzaktan Kumandalı Navigasyon
Rosetti, süperyatlara karadan manevra yaptırabilen yeni sistemini açıkladı. Yeni teknolojinin yönetim ve sigorta maliyetlerini düşürmesi planlanıyor.

Rosetti Superyacht’dan Uzaktan Kumandalı Navigasyon
 
Rosetti’nin bu yeni uzaktan kumanda teknolojisi, süperyatın köprüsünde bulunan tüm kontrolleri aynı şekilde karadan kullanmaya olanak sağlıyor. Makineden makineye (M2M) bağlantı sistemi üzerine geliştirilen teknoloji, Lloyd sertifikalı bir kılavuz gemisinde kullanıldı. Bu sistem sayesinde daha yüksek güvenlik sağlanırken yönetim ve sigorta masraflarının azalacağı, ek olarak navigasyon, itiş ve makine dairesi sistemleri maliyetlerinin de düşeceği Rosetti tarafından ön görülüyor. 

Rosetti Superyacht’dan Uzaktan Kumandalı Navigasyon.
 
Yeni uzaktan kumanda teknolojisinin siber güvenliği iki kripto tüneliyle sağlanıyor. Bu sistem sayesinde yat ve uzaktan kumanda arasında direkt bağlantı kuruluyor ve herhangi bir üçüncü parti server sistemde yer almıyor. Video ve gece görüş kameraları da beklenmedik çatışmalara karşı sistemde mevcut.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.