Satılık Tekneler

Roam Çıkartma Teknesi İle Sınırsız Hareket!
11/19/2022 Roam Çıkartma Teknesi İle Sınırsız Hareket! Motoryat sahiplerinin mobilite ihtiyaçlarına çözümler sunan Roam Boats, yeni tasarımı Roam Landing Craft ile yattan karaya çıkışlara farklı bir boyut kazandırıyor.

Roam Landing Craft

Yarı kişiselleştirilebilir servis botları ile pazarda yer alan Roam, yeni ‘çıkartma teknesi’ Roam Landing Craft’ın tasarımında Superyacht Tenders & Toys ile iş birliği yaptı. Boyu 8,5 metre olan bu tasarım katamaran gövdeli ve genişliği 3,2 metre. Bu sayede çeşitli su sporları oyuncakları, sörf tahtaları, paddle board’ların yanı sıra bir arazi aracı taşıyabilecek kadar alan sağlıyor. Üstelik askeri çıkartma botlarından aşina olduğumuz ‘çıkartma rampası’ ve sadece 60 cm’lik draftı sayesinde, doğrudan kıyıya yanaşarak rampadan arazi aracını indirebiliyor. Ek olarak, hassasiyetle hesaplanmış kaldırma noktalarından bağlanarak ana geminin vinciyle kolaylıkla motoryata yüklenebiliyor. 

Roam Landing Craft’ın tek amacı arazi aracı taşımak değil. Çeşitli su sporları oyuncaklarıyla birlikte dalış ekipmanları da taşınabiliyor. Teknenin konforlu koltukları bardaklıklar ile donatılmış. Aile ve arkadaş gruplarıyla, ana geminin erişemeyeceği sığ sularda tüm gün denizin keyfini çıkarmak da mümkün. 

Çift 175’er beygirlik Mercury V6 kıçtan takma motorlarla donatılmış olan Roam Landing Craft, 28 knot sürate erişebiliyor. Performans anlamında da tatmin edici olan teknenin seyir sürati ise 20 knot. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint