Satılık Tekneler

Riviera Yeni Amiral Gemisini Suya İndirdi
21.06.2018 Riviera Yeni Amiral Gemisini Suya İndirdi
Riviera, 72 Sports Motor Yacht modelini piyasaya sundu. Üreticinin 39 feet’den başlayan Sports Motor Yacht serisindeki en büyük model olan yeni 72, Riviera müşterilerinin talepleri doğrultusunda tasarlandı. Mavi yolculuklar için yeterli, sportif balıkçılık ve su sporları donanımlarına sahip olan, aynı zamanda başüstünde misafirlere alan sunacak ve tamamen kapalı flybridge’e sahip olacak bir lüks motoryat talebinde bulunan Riviera yat sahiplerinin hayalleri, yeni 72 ile gerçekleşmiş oldu. 

Riviera, 72 Sports Motor Yacht

16 metrekareden biraz büyük kokpitinde sunduğu sportif balıkçılık donanımları ve su sporları gereçleri, motoryatın önemli niteliklerinin başında geliyor. Güvertede yer alan dört ayrı hatch bölmesinin iki tanesi, balık saklamak için kullanılabiliyor. 

Riviera, 72 Sports Motor Yacht.

Kokpitin ön tarafında barbekü yer alıyor. Geniş bir yemek masası ve oturma grubunun haricinde katlanarak açılan televizyon da, yine güvertede karşımıza çıkıyor. Motoryatın dümen istasyonu, tamamen kapalı biçimde tasarlanmış flybridge güvertesinde konumlanıyor. Norsap koltuklarla donatılmış olan dümen istasyonunun yanı sıra, güvertede wet bar ve geniş bir divan da bulunuyor.

Riviera, 72 Sports Motor Yacht...

Yeni 72, standart olarak çift 1800’er beygir güç üretebilen MAN V12 dizel motorlarla donatılıyor. Riviera, daha fazla güç isteyen müşterileri için 1900’er beygirlik MAN opsiyonunu da ayrıca sunuyor.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.