Satılık Tekneler

Regal 38 Fly Miami’ye Hazırlanıyor!
2/14/2022 Regal 38 Fly Miami’ye Hazırlanıyor! Yeni Regal 38 Fly, 2022 Miami Boat Show’da tanıtılacak. Kıçtan takma ve ikiz içten takma motor seçenekleriyle pazara sunulacak olan yeni motoryat, Regal Boats’un en yeni flybridge modeli.

Regal 38 Fly

Etrafında alan yaratılmış king size yatak bulunan ana kamarası, gövdenin merkezinde konumlanıyor. Kamarada aynı zamanda iki kişilik kanepe yer alıyor. Başaltında ise, yine her iki taraftan çıkılabilen queen size yataklı misafir kamarası var. Alt güvertenin dikkat çeken bir diğer özelliği ise, iskele tarafta yer alan duş bölümünden bağımsız olarak tasarlanmış olan ve sancak tarafta konumlandırılan lavabo ve tuvalet bölümü. Bu sayede iki kişinin aynı anda hazırlanabilmesine olanak sağlanmış.

Regal 38 Fly

Florida menşeili Regal, yeni 38 Fly modelinde üç farklı versiyon sunuyor. Kıçtan takma motorlara sahip 38 FXO flybridge modelinin yanı sıra, 38 XO kıçtan takma coupe ve içten takma seçeneğine sahip 38 Grande Coupe. Üçlü kıçtan takma seçeneğinde, çift 600 beygirlik veya opsiyonel 860 beygirlik dev makinelerin yerine fazladan depolama alanı kazanılmış oluyor. 

Regal 38 Fly

Teknik özellikleri:

Boyu: 11,80 metre
Genişliği: 3,60 metre
Motorlar: 2x Volvo D4 600 beygir

 
www.regalboats.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint