Satılık Tekneler

Radinn G2X ile 27 Knot!
12/10/2019 Radinn G2X ile 27 Knot! Radinn’in G G2X modeli elektrikli jetboard’u, tamamen sessiz bir şekilde 27 knot sürate erişebiliyor. Üstelik soketli batarya paketi sayesinde, bataryalardan biri şarj olurken diğeri kullanılabiliyor.

Radinn’in G G2X

İsveçli bir firma olan Radinn ismi, ‘radical innvation’ (radikal yenilik) kelimelerinin kombinasyonundan oluşuyor. 2015 yılında kurulan Radinn, dört yıllık tecrübelerinden en önemlisinin, modüler bir ürün ortaya çıkarmak olduğunu belirtiyor. Ve, ''Dünyanın dört bir yanında servis ağı kurmamız, o denli büyük bir firma olmadığımızdan ötürü mümkün değil. Ancak, müşterilerimiz limandan limana seyahat eden yat sahipleri olduğu için, herhangi bir onarım gerektiğinde, vardıkları limandan bize kolayca ulaştırabilecekleri bir ürün tasarlamaya çalıştık.'' diyor.Markanın ikinci jenerasyon elektrikli jetboard’u olan yeni Radinn G2X, geçen yıl piyasaya çıktı. Şimdiye kadar 150 adet üretilen jetboard’un üretimi, bundan sonra ayda 100 adet olarak planlanıyor. 

Radinn’in G G2X  Jetboard’un kullanım şekli oldukça basit; Silikon kaplı bir uzaktan kumandayı elinde tutan kullanıcı, bu sayede jetboard’un hızını ayarlıyor. Onun ötesindeki tüm kontroller tamamen vücut hareketleriyle sağlanıyor. Jetboard’un şarjı azaldığında, titreşimli ve ışıklı kumanda aracılığıyla kullanıcı uyarılıyor.  
Radinn G G2X jetboard’un baz paketi, ABD’de 11.490 Amerikan Doları’ndan satılıyor. Ekstra büyük batarya paketi ile fazladan 45 dakika kullanım sunan bir üst donanımın farkı ise, $4.990
.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint